-50%

Dr Levini tervisenõuanded

Adik Levin

Tavahind: 13,90 €

Soodushind 7,00 €

Hindamatuid tervise- ja toitumisnõuandeid kogu perele legendaarselt arstilt dr Levinilt

Raamat on läbi müüdud.Raamatus „Dr Levini tervisenõuanded“ räägib dr Adik Levin humaansest ehk inimsõbralikust meditsiinist, ema ja lapse tervisest ning sellest, kui tähtis on vastsündinule ema lähedus. Raamat jagab soovitusi, mida oma igapäevases toitumises ja elustiilis silmas pidada, et säilitaksime tervise ja elurõõmu ka kõrges eas. Ühtlasi kutsub dr Levin meid üles sügavamalt järele mõtlema, mis on tervis, mis on tervislik toit ja kuidas tervislikult elada. „Dr Levini tervisenõuannetest” võiks saada hea käsiraamat igas peres ning väärt õppematerjal koolides. Sellest leiab mõtteainet nii algaja tervisehuviline kui ka kogenud meedik.

Kirjeldus

  • E-raamat
  • Autor(id): Adik Levin
  • Toimetaja(d): Kaia-Kaire Hunt
  • Ilmumisaasta: 2015
  • ISBN: 9789949529360
  • Lehekülgede arv: 192
  • Köide: Kõva köide
  • autorileht: Adik Levin
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Raamatus „Dr Levini tervisenõuanded“ räägib dr Adik Levin humaansest ehk inimsõbralikust meditsiinist, ema ja lapse tervisest ning sellest, kui tähtis on vastsündinule ema lähedus. Raamat jagab soovitusi, mida oma igapäevases toitumises ja elustiilis silmas pidada, et säilitaksime tervise ja elurõõmu ka kõrges eas. Ühtlasi kutsub dr Levin meid üles sügavamalt järele mõtlema, mis on tervis, mis on tervislik toit ja kuidas tervislikult elada. „Dr Levini tervisenõuannetest” võiks saada hea käsiraamat igas peres ning väärt õppematerjal koolides. Sellest leiab mõtteainet nii algaja tervisehuviline kui ka kogenud meedik.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Adik Levin
Tõlkija(d) Ei
Toimetaja(d) Kaia-Kaire Hunt
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2015
raamatud 20.12.2016
ISBN 9789949529360
Lehekülgesi 192
Köide Kõva köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Dr Levini tervisenõuanded
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Minu raamatute ja loengute mõte on selles, et panna inimene mõtlema, kuidas ta saaks ennast ka ise aidata. Mitte jääda lootma ainult ravimitele ja arstidele, vaid aidata ka ise oma paranemisele kaasa. On tulnud aeg aidata iseennast.

dr Adik Levin

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh