Ärata endas hiiglaslik vägi

Anthony Robbins

27,77 €
Hind registreeritud kasutajale:
23,60 €

Kuidas hetkega muuta kõiki aspekte oma elus

Raamat on läbi müüdud.Ameerika enesemuutmisguru ja esinemiskoolitajat Tony Robbinsit peetakse üheks parimaks õpetajaks, kuidas avastada oma sisemine jõud ning seda maksimaalselt ära kasutada, et muuta kogu oma elu. Selles raamatus pakub ta meile rikkaliku paleti juhtnööre, kuidas tegeleda oma emotsioonide ja psüühiliste seisunditega, et oma enesetunnet kiiresti helgemaks muuta; kuidas uurida oma uskumusi, hoiakuid ja väärtushinnanguid, et neid endale selgelt teadvustada; kuidas jälgida oma sõnakasutust ja selle mõju oma igapäevaelus; kuidas saavutada oma majandusliku olukorra paranemine; ning kuidas hakata ise oma elu eest täielikult vastutama ja ise oma saatust kujundada, nii et see oleks tõesti selline, nagu me seda ise soovime. Robbinsi arusaamad on selged ja intelligentsed ning ta kirjeldab neid kirglikult ja pühendunult, samas neid lihtsalt ja põhjalikult lahti rääkides. See raamat tekitab kirge ja elevust ka lugejas – muutused ja muutumine pole midagi hirmutavat, vaid nauditav teekond. Robbinsilt on eesti keeles veel imunud „Sisemine jõud“ (Pilgrim, 2014)

Kirjeldus

  • E-raamat
  • Autor(id): Anthony Robbins
  • Toimetaja(d): Leelo Laurits
  • Tõlk(ijad): Tiina Kanarbik, Leelo Laurits
  • Ilmumisaasta: 2016
  • ISBN: 9789949571215
  • Lehekülgede arv: 512
  • Köide: Pehme köide
  • autorileht: Anthony Robbins
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Ameerika enesemuutmisguru ja esinemiskoolitajat Tony Robbinsit peetakse üheks parimaks õpetajaks, kuidas avastada oma sisemine jõud ning seda maksimaalselt ära kasutada, et muuta kogu oma elu. Selles raamatus pakub ta meile rikkaliku paleti juhtnööre, kuidas tegeleda oma emotsioonide ja psüühiliste seisunditega, et oma enesetunnet kiiresti helgemaks muuta; kuidas uurida oma uskumusi, hoiakuid ja väärtushinnanguid, et neid endale selgelt teadvustada; kuidas jälgida oma sõnakasutust ja selle mõju oma igapäevaelus; kuidas saavutada oma majandusliku olukorra paranemine; ning kuidas hakata ise oma elu eest täielikult vastutama ja ise oma saatust kujundada, nii et see oleks tõesti selline, nagu me seda ise soovime. Robbinsi arusaamad on selged ja intelligentsed ning ta kirjeldab neid kirglikult ja pühendunult, samas neid lihtsalt ja põhjalikult lahti rääkides. See raamat tekitab kirge ja elevust ka lugejas – muutused ja muutumine pole midagi hirmutavat, vaid nauditav teekond. Robbinsilt on eesti keeles veel imunud „Sisemine jõud“ (Pilgrim, 2014)
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Anthony Robbins
Tõlkija(d) Tiina Kanarbik, Leelo Laurits
Toimetaja(d) Leelo Laurits
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2016
raamatud 03.02.2017
ISBN 9789949571215
Lehekülgesi 512
Köide Pehme köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Ärata endas hiiglaslik vägi
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Kui oled otsustanud, mida sa tahad, sul on piisavalt motivatsiooni ja oled löönud segamini mustri, siis tekivad kindlasti uued vaatenurgad, hoiakud. Ja kui motivatsioon on piisavalt tugev, kujuneb uus mõttemuster ja sa tegutsed vastavalt sellele - ja võid kindel olla, et maailm paneb su proovile ja sa saad hakkama.

Anthony Robbins

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh