-38%

Ebatäiuslikkuse kingitused

Brene Brown

Regular Price: €7.99

Special Price €4.99

Oled täiuslik just nii nagu oled

Raamat on läbi müüdud.Raamatu autor - filosoofiadoktor ja motivatsioonikõneleja - Brene Brown on alates 2003 a. uurinud teemasid nagu haavatavus, julgus, väärtuslikkus ja häbi. Selles teoses aitab ta lugejal üle saada madalast enesehinnangust, valest minapildist ja teistest tumedate emotsioonidega seotud probleemidest, mis võivad saada takistuseks terviklikuma elu elamisele. Brown toob esile kümme põhimõtet, kuidas elada kogu südamest, lasta minna sellel kes sa enda arvates peaksid olema ja võtta omaks see, kes sa tegelikult oled. Lisaks hinnatud autoriks olemisele on Brene Brown veel filosoofiadoktor, sotsiaaltöötaja, Houstoni ülikooli professor, inspireerivate e-kursuste algataja, ema ja abikaasa ning läbi aegade üks menukamaid kõnelejaid TED-konverentsil.

Kirjeldus

  • Author(s): Brene Brown
  • Editor(s): Terje Metsavas
  • Translator(s): Tiina Kanarbik
  • Published: 2014
  • ISBN: 9789949529339
  • Pages: 184
  • Cover: Paperback
  • autorileht: Brene Brown
Details
Details
Raamatu autor - filosoofiadoktor ja motivatsioonikõneleja - Brene Brown on alates 2003 a. uurinud teemasid nagu haavatavus, julgus, väärtuslikkus ja häbi. Selles teoses aitab ta lugejal üle saada madalast enesehinnangust, valest minapildist ja teistest tumedate emotsioonidega seotud probleemidest, mis võivad saada takistuseks terviklikuma elu elamisele. Brown toob esile kümme põhimõtet, kuidas elada kogu südamest, lasta minna sellel kes sa enda arvates peaksid olema ja võtta omaks see, kes sa tegelikult oled. Lisaks hinnatud autoriks olemisele on Brene Brown veel filosoofiadoktor, sotsiaaltöötaja, Houstoni ülikooli professor, inspireerivate e-kursuste algataja, ema ja abikaasa ning läbi aegade üks menukamaid kõnelejaid TED-konverentsil.
Additional Info
Additional Info
Author(s) Brene Brown
Translator(s) Tiina Kanarbik
Editor(s) Terje Metsavas
Illustrators No
Introduction No
Series No
Release year 2014
books Dec 15, 2016
ISBN 9789949529339
Pages 184
Cover Paperback
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing: Ebatäiuslikkuse kingitused
Tags
Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

See oluline raamat räägib eluaegsest teekonnast, mis algab „Mida küll inimesed arvavad?” juures ja lõpeb „Ma olen piisavalt hea” juures. Browni unikaalne võime ühendada uurimistöö ausa lugude jutustamisega teeb selle raamatu lugemise sarnaseks pika ja tuju­tõstva vestlusega väga targa sõbraga, kes pakub kaastunnet, tarkust ja suurepäraseid nõuandeid.

Harriet Lerner

veel põnevaid raamatuid

There is no way to happiness - happiness is the way.

Thich Nhat Hanh