-15%

Prohvet

Kahlil Gibran

Tavahind: 15,90 €

Soodushind 13,52 €

Ajatu spirituaalne poeem elust ja elamisest maailma ühelt armastatuimalt poeedilt

Raamat on läbi müüdud.See filosoofiline poeem on 20. sajandi algul elanud sufi-müstikust Liibanoni poeedi Kahlil Gibrani tuntuim teos. „Prohvet“ räägib mehest nimega Amlustafa, kes on elanud Orphalese linnas 12 aastat ning kui on kätte jõudnud aeg laevale minna ja lahkuda paluvad linnaelanikud, et ta jääks veel viivuks ja õpetaks neid. Teos on jaotatud peatükkideks, millest igaüks pühendub ühele teemale: armastusele, abielule, lastele, andmisele, söömisele ja joomisele, kurbusele, seadustele, vabadusele, ilule, surmale, heale ja kurjale... Poeemi „Prohvet“ on tõlgitud enam kui 40 keelde ja Gibran ise on üks läbi aegade armastatuimaid poeete.

Kirjeldus

  • Autor(id): Kahlil Gibran
  • Tõlk(ijad): Doris Kareva
  • Sari: Südametarkuse klassika
  • Ilmumisaasta: 2012
  • ISBN: 9789949469659
  • Lehekülgede arv: 189
  • Köide: Kõva köide
  • autorileht: Kahlil Gibran
Tootekirjeldus
Täpsemalt
See filosoofiline poeem on 20. sajandi algul elanud sufi-müstikust Liibanoni poeedi Kahlil Gibrani tuntuim teos. „Prohvet“ räägib mehest nimega Amlustafa, kes on elanud Orphalese linnas 12 aastat ning kui on kätte jõudnud aeg laevale minna ja lahkuda paluvad linnaelanikud, et ta jääks veel viivuks ja õpetaks neid. Teos on jaotatud peatükkideks, millest igaüks pühendub ühele teemale: armastusele, abielule, lastele, andmisele, söömisele ja joomisele, kurbusele, seadustele, vabadusele, ilule, surmale, heale ja kurjale... Poeemi „Prohvet“ on tõlgitud enam kui 40 keelde ja Gibran ise on üks läbi aegade armastatuimaid poeete.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Kahlil Gibran
Tõlkija(d) Doris Kareva
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Südametarkuse klassika
Ilmumisaasta 2012
raamatud 02.11.2016
ISBN 9789949469659
Lehekülgesi 189
Köide Kõva köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Prohvet
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Kahlil Gibran, müstikust kirjanik, kunstnik ja filosoof, kirjutas oma tähtteost „Prohvetit“ nelikümmend aastat, noorukipõlvest küpse eani. Selle õhukese raamatu tõlkimine võttis igapäevase meditatsioonina aega aastaid. Nii on seda raamatut ka parem lugeda – ruttamata.

Doris Kareva, poeemi "Prohvet" tõlkija

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh