Kaassõltuvusest vabaks

Melody Beattie

19,50 €
Hind registreeritud kasutajale:
16,58 €

Teejuht, kuidas ära tunda ja vabaneda kaassõltuvuslikest käitumismustritest

KORDUSTRÜKK!See raamat on sulle, kui tunned, et oled kellegi teise sõltuvuse või probleemi enda õlule võtnud. Kui avastad, et ei suuda end enam väärtustada ning oled hakanud maha suruma tegelikke tundeid ja vajadusi. Eneseabiklassikasse kuuluva teose „Kaassõltuvusest vabaks“ autor Melody Beattie viib su käekõrval läbi kaassõltuvuse keerulise maastiku taas vabaduse, tervise, lootuse ja rõõmu poole. Autori mõistev suhtumine ning selged juhtnöörid, kuidas neid olukordi lahendada, muudavad raamatu hinnaliseks abiliseks kaassõltuvuslikest käitumismustritest vabanemisel. “Kaassõltuvusest vabaks” sisaldab rohkesti lugusid tõsielust, meenutusi, harjutusi ja teste. See raamat on sulle, kui usud, et sinu partner on muutnud sinu elu talumatuks; tajud, et oled oma suhetes sattunud lõksu, millest väljapääsu sa praegu ei näe; oled unustanud, mida tähendab võtta enese jaoks aega ja sulle tundub, et sinu elu täidavad ainult kohustused ja teiste ootustele vastamine.

Kirjeldus

  • Autor(id): Melody Beattie
  • Tõlk(ijad): Tiina Agur
  • Ilmumisaasta: 2008
  • ISBN: 9789985993545
  • Lehekülgede arv: 318
  • Köide: Pehme köide
  • autorileht: Melody Beattie
Tootekirjeldus
Täpsemalt
See raamat on sulle, kui tunned, et oled kellegi teise sõltuvuse või probleemi enda õlule võtnud. Kui avastad, et ei suuda end enam väärtustada ning oled hakanud maha suruma tegelikke tundeid ja vajadusi. Eneseabiklassikasse kuuluva teose „Kaassõltuvusest vabaks“ autor Melody Beattie viib su käekõrval läbi kaassõltuvuse keerulise maastiku taas vabaduse, tervise, lootuse ja rõõmu poole. Autori mõistev suhtumine ning selged juhtnöörid, kuidas neid olukordi lahendada, muudavad raamatu hinnaliseks abiliseks kaassõltuvuslikest käitumismustritest vabanemisel. “Kaassõltuvusest vabaks” sisaldab rohkesti lugusid tõsielust, meenutusi, harjutusi ja teste. See raamat on sulle, kui usud, et sinu partner on muutnud sinu elu talumatuks; tajud, et oled oma suhetes sattunud lõksu, millest väljapääsu sa praegu ei näe; oled unustanud, mida tähendab võtta enese jaoks aega ja sulle tundub, et sinu elu täidavad ainult kohustused ja teiste ootustele vastamine.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Melody Beattie
Tõlkija(d) Tiina Agur
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2008
raamatud 27.01.2022
ISBN 9789985993545
Lehekülgesi 318
Köide Pehme köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Kaassõltuvusest vabaks
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Kaassõltlased ei ole sugugi hullemad või haiglasemad kui alkohoolikud. Kuid neil on sama valus või veelgi valusam. Nad pole ehk rohkem kannatanud, kuid nad on oma valu üle elanud ilma alkoholi või narkootikumide tuimestava mõjuta ega pole lootma jäänud kõrgendatud meeleseisunditele, mida sundhäirega inimesed võivad kogeda. Ja valu armastatud inimese pärast, kes on hädas, võib olla väga sügav.

Melody Beattie

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh