-53%

Avasta oma saatus

Robin S. Sharma

Tavahind: 14,90 €

Soodushind 7,00 €

Häid ideid, kuidas elada oma parimat elu enesemuutmise õpetajalt Robin Sharmalt

Raamat on läbi müüdud.Enesemuutmise õpetaja Robin Sharma teose "Avasta oma saatus" tegelaseks on taaskord Julian Mantle - munk, kes müüs maha oma Ferrari - kelle vaimsete otsingute, vestluste ja mõtiskluste raames avalduvad lihtsad, kuid elumuutvad ja edasiviivad tõed ja taipamised. See sügavalt kütkes­tav­­ lugu on täis võimsaid­ ja praktilisi­ eluõppetunde,­ mis avavad sulle­­ uued­ võimalu­sed ja muuda­­vad­ su elu alati­seks.

Kirjeldus

  • Autor(id): Robin S. Sharma
  • Tõlk(ijad): Tiina Kanarbik
  • Ilmumisaasta: 2014
  • ISBN: 9789949529155
  • Lehekülgede arv: 224
  • Köide: Pehme köide
  • autorileht: Robin S. Sharma
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Enesemuutmise õpetaja Robin Sharma teose "Avasta oma saatus" tegelaseks on taaskord Julian Mantle - munk, kes müüs maha oma Ferrari - kelle vaimsete otsingute, vestluste ja mõtiskluste raames avalduvad lihtsad, kuid elumuutvad ja edasiviivad tõed ja taipamised. See sügavalt kütkes­tav­­ lugu on täis võimsaid­ ja praktilisi­ eluõppetunde,­ mis avavad sulle­­ uued­ võimalu­sed ja muuda­­vad­ su elu alati­seks.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Robin S. Sharma
Tõlkija(d) Tiina Kanarbik
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2014
raamatud 25.11.2016
ISBN 9789949529155
Lehekülgesi 224
Köide Pehme köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Avasta oma saatus
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

"Me kujundame lõpmatu väega jõudu, mis lõi kogu maailma. Nimeta seda Jumalaks, universumiks või Looduseks - silt, mille sa selle külge paned, on vaid sõna, ja ma ei taha kinni jääda siltide külge. Põhiline on see, et kui järgned sellele, mida tahad saada, armastusega ja suurte loobumiste hinnaga, siis saavutad ühenduse energiaga, mis on loonud tähed ja mered. Sinu elus hakkab toimima teatud maagia ja juhtub midagi sellist, millest su mõistus ei saa aru. Hakkavad ilmuma märgid, mis ütlevad sulle, et oled õigel teel. Sa sõidad koju ja läbid rohelise laine just siis, kui oled mõelnud, kas see inimene, kelle kohtama kutsusid, on sulle õige. Või helistab õigel ajal sulle õige inimene, aidates sul otsustada, kas see töö, millega tegeled, on sinu jaoks parim. Või ilmub lahendus raskele probleemile raamatus, mille võtsid kätte hambaarsti ooteruumis hammaste puhastamist oodates. Kuidas see vana ütlemine ongi: "Sünkroonsus on Jumala viis jääda anonüümseks."

Robin Sharma

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh