-80%

Vaimar

Astrid Hiisjärv

Regular Price: €14.90

Special Price €3.00

Põnev, salapärane ja fantaasiarohke! Ühtlasi ka parim lasteraamat 2015. aasta Bestselleri kirjandustvõistluselt

Raamat on läbi müüdud.11-aastane Karmen näeb unenägusid, mis kipuvad täide minema. Kui tema pere kolib vanasse maamajja, hakkab tüdruk nägema ka kummitust. Ja mitte ainult nägema, vaid lausa suhtlema selle olendiga, keda ta otseselt siiski ei näe, aga kelle tegusid näeb. See Astrid Hiisjärve hiilgav debüüt on suurepärane lasteraamat nooremale koolieale, keda köidab salapära ja müstika. Raamat pälvis ka 2015. aasta Bestselleri kirjandusvõistlusel esimese koha lastekirjanduse arvestuses.

Kirjeldus

  • Author(s): Astrid Hiisjärv
  • Editor(s): Inge Pitsner
  • Illustrator(s): Anna Ring
  • Series: Bestseller 2015
  • Published: 2016
  • ISBN: 9789949571437
  • Pages: 191
  • Cover: Paperback
Details
Details
11-aastane Karmen näeb unenägusid, mis kipuvad täide minema. Kui tema pere kolib vanasse maamajja, hakkab tüdruk nägema ka kummitust. Ja mitte ainult nägema, vaid lausa suhtlema selle olendiga, keda ta otseselt siiski ei näe, aga kelle tegusid näeb. See Astrid Hiisjärve hiilgav debüüt on suurepärane lasteraamat nooremale koolieale, keda köidab salapära ja müstika. Raamat pälvis ka 2015. aasta Bestselleri kirjandusvõistlusel esimese koha lastekirjanduse arvestuses.
Additional Info
Additional Info
Author(s) Astrid Hiisjärv
Translator(s) No
Editor(s) Inge Pitsner
Illustrators Anna Ring
Introduction No
Series Bestseller 2015
Release year 2016
books Mar 17, 2017
ISBN 9789949571437
Pages 191
Cover Paperback
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing: Vaimar
Tags
Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Mina, nagu üks „Vaimari“ tegelastestki, hakkasin kümneaastaselt nägema unes tulevikku ette. Keegi ei uskunud mind. Sest inimesed ei taha uskuda asjadesse, mida nad ise pole kogenud. See raamat on väljamõeldis, mitte minu elu. Hakkasin fantaseerima, et mis juhtuks, kui üks eriline laps peaks kasvama koos vanematega, kes seletamatutesse asjadesse üldse ei usu, ning mis juhtuks, kui see perekond koliks elama majja, kus peale nende elab veel keegi. Keegi, keda ennast pole näha, aga kelle tegusid on. Mis peaks mitteuskujaga juhtuma, et ta uskuma hakkaks? Sellest fantaasiast sündis õige lõbus fantaasiaraamat.

Astrid Hiisjärv

veel põnevaid raamatuid

There is no way to happiness - happiness is the way.

Thich Nhat Hanh