-38%

Ebatäiuslikkuse kingitused

Brene Brown

Tavahind: 7,99 €

Soodushind 4,99 €

Oled täiuslik just nii nagu oled

Raamat on läbi müüdud.Raamatu autor - filosoofiadoktor ja motivatsioonikõneleja - Brene Brown on alates 2003 a. uurinud teemasid nagu haavatavus, julgus, väärtuslikkus ja häbi. Selles teoses aitab ta lugejal üle saada madalast enesehinnangust, valest minapildist ja teistest tumedate emotsioonidega seotud probleemidest, mis võivad saada takistuseks terviklikuma elu elamisele. Brown toob esile kümme põhimõtet, kuidas elada kogu südamest, lasta minna sellel kes sa enda arvates peaksid olema ja võtta omaks see, kes sa tegelikult oled. Lisaks hinnatud autoriks olemisele on Brene Brown veel filosoofiadoktor, sotsiaaltöötaja, Houstoni ülikooli professor, inspireerivate e-kursuste algataja, ema ja abikaasa ning läbi aegade üks menukamaid kõnelejaid TED-konverentsil.

Kirjeldus

  • Autor(id): Brene Brown
  • Toimetaja(d): Terje Metsavas
  • Tõlk(ijad): Tiina Kanarbik
  • Ilmumisaasta: 2014
  • ISBN: 9789949529339
  • Lehekülgede arv: 184
  • Köide: Pehme köide
  • autorileht: Brene Brown
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Raamatu autor - filosoofiadoktor ja motivatsioonikõneleja - Brene Brown on alates 2003 a. uurinud teemasid nagu haavatavus, julgus, väärtuslikkus ja häbi. Selles teoses aitab ta lugejal üle saada madalast enesehinnangust, valest minapildist ja teistest tumedate emotsioonidega seotud probleemidest, mis võivad saada takistuseks terviklikuma elu elamisele. Brown toob esile kümme põhimõtet, kuidas elada kogu südamest, lasta minna sellel kes sa enda arvates peaksid olema ja võtta omaks see, kes sa tegelikult oled. Lisaks hinnatud autoriks olemisele on Brene Brown veel filosoofiadoktor, sotsiaaltöötaja, Houstoni ülikooli professor, inspireerivate e-kursuste algataja, ema ja abikaasa ning läbi aegade üks menukamaid kõnelejaid TED-konverentsil.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Brene Brown
Tõlkija(d) Tiina Kanarbik
Toimetaja(d) Terje Metsavas
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2014
raamatud 15.12.2016
ISBN 9789949529339
Lehekülgesi 184
Köide Pehme köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Ebatäiuslikkuse kingitused
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

See oluline raamat räägib eluaegsest teekonnast, mis algab „Mida küll inimesed arvavad?” juures ja lõpeb „Ma olen piisavalt hea” juures. Browni unikaalne võime ühendada uurimistöö ausa lugude jutustamisega teeb selle raamatu lugemise sarnaseks pika ja tuju­tõstva vestlusega väga targa sõbraga, kes pakub kaastunnet, tarkust ja suurepäraseid nõuandeid.

Harriet Lerner

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh