-30%

Emmi ja Mõmmi

Eleri Ütsmüts

Tavahind: 9,99 €

Soodushind 7,00 €

Südamlik lasteraamat väärtuslike õpetustega kogu eluks

Raamat on läbi müüdud.Tore ja hästikirjutatud lasteraamat armsate ja õpetlike lugudega väikesest tüdrukust Emmist ja tema maailma kõige armsamast kaisukarust. Nad on parimad sõbrad, kes avastavad maailma, õpivad uusi asju ja teevad kõike koos. Emmi õpib koos Mõmmiga, et avastada mida tähendab hoolitsus, hoolivus, igatsus, lähedus, ausus, sõprus ja armastus.

Kirjeldus

  • Autor(id): Eleri Ütsmüts
  • Toimetaja(d): Inge Pitsner
  • Illustraator(id): Anna Ring
  • Ilmumisaasta: 2016
  • ISBN: 9789949571246
  • Lehekülgede arv: 68
  • Köide: Kõva köide
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Tore ja hästikirjutatud lasteraamat armsate ja õpetlike lugudega väikesest tüdrukust Emmist ja tema maailma kõige armsamast kaisukarust. Nad on parimad sõbrad, kes avastavad maailma, õpivad uusi asju ja teevad kõike koos. Emmi õpib koos Mõmmiga, et avastada mida tähendab hoolitsus, hoolivus, igatsus, lähedus, ausus, sõprus ja armastus.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Eleri Ütsmüts
Tõlkija(d) Ei
Toimetaja(d) Inge Pitsner
Illustraator(id) Anna Ring
Tutvustus http://alkeemia.delfi.ee/suhted/rasedusjalaps/kuidas-seletada-lastele-olulisi-tundeid-mida-tahendab-hoolivus?id=74072829
Sari Ei
Ilmumisaasta 2016
raamatud 05.02.2017
ISBN 9789949571246
Lehekülgesi 68
Köide Kõva köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Emmi ja Mõmmi
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

„Kuidas seda nüüd seletada," mõtles issi ja jätkas: „Kui sul on keegi, kes on sulle väga kallis ja oluline, siis sa tahad, et tal oleks kõik hästi. Sa oled tema jaoks alati olemas, kui ta sind vajab. Ükskõik kas ta siis tahab oma muredest või rõõmudest rääkida, tahab mingisugust abi või hoopiski niisama mängida. Sa oled tema jaoks olemas, sest sa hoolid temast. See ongi hoolimine. Ja meie hoolime sinust väga, kuna oled meile kõige kallim. Armastame sind, head ööd!"

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh