-44%

Estonia inimesed. 20 aastat pärast laevahukku

Einar Ellermaa

Tavahind: 17,90 €

Soodushind 9,99 €

Erakordsed ja puudutavad lood inimestest, kes elasid üle Estonia parvlaeva katastroofi„Estonia inimesed“ on kogumik inimeste lugudest, kes pääsesid parvlaeva „Estonia“ hukust eluga. Need on tavalised inimesed meie ümbert ja meie seast, kelle erakordsed ellujäämislood jutustavad lugejatele hämmastavast tahtejõust ning imepärastest pääsemistest. Raamatust leiate ka tolle tormise septembriöö kirjelduse – mis juhtus, kuidas viidi läbi päästetööd, millist tööd tegid õnnetusele järgnenud uurimiskomisjoni liikmed, politseinikud, psühholoogid ja kiriku esindajad. „Estonia“ katastroofist möödus 2014. aastal kaks aastakümmet, ometi on paljudele meie hulgast see saatuslik päev meeles justkui oleks tegu eilsega. Loodame, et see kogumik annab meile kõigile tuge ning lootust ka kõige hingematvamas leinas ja lootusetuses. „Estonia inimesed“ ei räägi loobumisest ning meeleheitest, vaid sellest, kuidas elada edasi.

Kirjeldus

  • E-raamat
  • Autor(id): Einar Ellermaa
  • Ilmumisaasta: 2014
  • ISBN: 9789949529353
  • Lehekülgede arv: 190
  • Köide: Kõva köide
Tootekirjeldus
Täpsemalt
„Estonia inimesed“ on kogumik inimeste lugudest, kes pääsesid parvlaeva „Estonia“ hukust eluga. Need on tavalised inimesed meie ümbert ja meie seast, kelle erakordsed ellujäämislood jutustavad lugejatele hämmastavast tahtejõust ning imepärastest pääsemistest. Raamatust leiate ka tolle tormise septembriöö kirjelduse – mis juhtus, kuidas viidi läbi päästetööd, millist tööd tegid õnnetusele järgnenud uurimiskomisjoni liikmed, politseinikud, psühholoogid ja kiriku esindajad. „Estonia“ katastroofist möödus 2014. aastal kaks aastakümmet, ometi on paljudele meie hulgast see saatuslik päev meeles justkui oleks tegu eilsega. Loodame, et see kogumik annab meile kõigile tuge ning lootust ka kõige hingematvamas leinas ja lootusetuses. „Estonia inimesed“ ei räägi loobumisest ning meeleheitest, vaid sellest, kuidas elada edasi.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Einar Ellermaa
Tõlkija(d) Ei
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2014
raamatud 19.12.2016
ISBN 9789949529353
Lehekülgesi 190
Köide Kõva köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Estonia inimesed. 20 aastat pärast laevahukku
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Raamatus “Estonia inimesed. 20 aastat pärast laevahukku” räägivad oma loo inimesed, kes katastroofist tahtejõu ja ime läbi eluga pääsesid ja kes oma lähedase või lähedased kaotasid. Kuna suurõnnetusest on möödas kakskümmend aastat, on siin ka ülevaade, mis tol ööl laevas ja laevaga juhtus, kuidas toimusid päästetööd, kuidas õnnetuse järel tegid oma tööd uurimiskomisjoni liikmed, politseiuurijad, psühholoogid ja vaimulikud. Loodetavasti on raamat väikesekski toeks kõigile neile, keda tabab õnnetus, mure või lein. See ei ole lootusetuse, vaid edasielamise raamat. „Lootus, et täna või homme on see päev, kus ta koju tuleb, aitas kindlasti elada... Ja kolm aastat säilis väikegi lootus koju tulles teda eest leida.

Sille Herma

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh