Fraktaalne aeg. 2012 aasta saladused ja uue maailmaajastu algus

Gregg Braden

5,99 €
Hind registreeritud kasutajale:
5,09 €

Iidsed tarkused ja Universumi saladused läbi moodsa teaduse pilgu

Raamat on läbi müüdud.Teoses „Fraktaalne aeg“ uurib üks new age tuntumaid autoreid Braden ajamustrite kulgemise rütme, võttes aluseks tänapäevalgi uskumatult täpse maiade kalendri, mille kohaselt algas 2012 a. 21-sel detsembril uus ajajärk. Braden toob oma uurimuslikus töös ilmsiks, kuidas aja rütmiline kulg peegeldub fraktaalidena: looduse lõputute silmustena. Fraktaalse aja põhjal uurib autor, kuidas nii üksikisikuid kui kogu maailma puudutavad korduvad sündmused ajaloos peegeldavad looduse mustreid. Mõistes, kuidas meie teod on minevikutegude kordused, näitab Gregg meile teed, kuidas mõtestada praeguse aja kiireid ja sageli dramaatilisi sündmusi. Gregg Braden on arvutisüsteemide looja taustaga new age menuautor, kes püüab oma teostes ühendada spirituaalsust teadusega. Ta on aastakümneid rännanud kõrgmäestike külades, mahajäetud kloostrites ja uurinud unustatud pühakirju, et avastada nende ajatuid saladusi. Oma teedrajavates raamatutes "Awakening to Zero Point, Walking Between the Worlds" ja vaidlusi äratavas raamatus "The Isaiah Effect" astub Gregg Braden teaduse ja vaimsuse traditsioonilistest piiridest kaugemale, pakkudes tähendusrikkaid lahendusi meie aja väljakutsetele.

Kirjeldus

  • Autor(id): Gregg Braden
  • Tõlk(ijad): Pille Runtal
  • Ilmumisaasta: 2010
  • ISBN: 9789949469048
  • Lehekülgede arv: 271
  • Köide: Pehme köide
  • autorileht: Gregg Braden
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Teoses „Fraktaalne aeg“ uurib üks new age tuntumaid autoreid Braden ajamustrite kulgemise rütme, võttes aluseks tänapäevalgi uskumatult täpse maiade kalendri, mille kohaselt algas 2012 a. 21-sel detsembril uus ajajärk. Braden toob oma uurimuslikus töös ilmsiks, kuidas aja rütmiline kulg peegeldub fraktaalidena: looduse lõputute silmustena. Fraktaalse aja põhjal uurib autor, kuidas nii üksikisikuid kui kogu maailma puudutavad korduvad sündmused ajaloos peegeldavad looduse mustreid. Mõistes, kuidas meie teod on minevikutegude kordused, näitab Gregg meile teed, kuidas mõtestada praeguse aja kiireid ja sageli dramaatilisi sündmusi. Gregg Braden on arvutisüsteemide looja taustaga new age menuautor, kes püüab oma teostes ühendada spirituaalsust teadusega. Ta on aastakümneid rännanud kõrgmäestike külades, mahajäetud kloostrites ja uurinud unustatud pühakirju, et avastada nende ajatuid saladusi. Oma teedrajavates raamatutes "Awakening to Zero Point, Walking Between the Worlds" ja vaidlusi äratavas raamatus "The Isaiah Effect" astub Gregg Braden teaduse ja vaimsuse traditsioonilistest piiridest kaugemale, pakkudes tähendusrikkaid lahendusi meie aja väljakutsetele.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Gregg Braden
Tõlkija(d) Pille Runtal
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2010
raamatud 21.10.2016
ISBN 9789949469048
Lehekülgesi 271
Köide Pehme köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Fraktaalne aeg. 2012 aasta saladused ja uue maailmaajastu algus
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Aeg levib lainetena, moodustades keerde ja tsükleid, ning neid järgivad ka ajas toimuvad sündmused, kordu­des nagu tiiki visatud kivist lähtuvad ringlained. Ent erinevalt tiigi ringlainetest, muutuvad aegruumi mustrid iga kordusega tugevamaks, saades jõudu kõigi eelmiste tsüklite energiast. Aja lakkamatut tõusu ja langust on täheldatud paljudes vanades kultuurides, kõige täpsemaid tähelepanekuid on teinud maiad, kes lõid kalendri, mis on veel täna­päevalgi uskumatult täpne. Täh­tede jälgimise põhjal õppisid nad tundma ajaloo mustreid ja inimkonna ajastuid ning nad arvestasid välja täpsed kuupäevad, millal algab uus ajastu – nende arvestuste kohaselt on selleks 21. detsember 2012.

Gregg Braden

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh