-59%

Igaviku hääl

Jaan Tammsalu

Tavahind: 14,44 €

Soodushind 5,99 €

Eesti kirikuõpetaja mõtisklused igavikulistel teemadel

raamat on läbi müüdud.Raamatus „Igaviku hääl“ mõtiskleb EELK Tallinna Jaani koguduse õpetaja Jaan Tammsalu igavikust, vastates paljudele olulistele küsimustele, mis meil aeg-ajalt esile kerkivad. Kuhu on maailm ja inimesed teel? Mil moel on võimalik leida lootust selles rahutus maailmas? Mis viib inimesed tõelise elumuutuseni? Kui oluline on andestus? Mis annab inimesele rahu? Kuidas olla avatud juhtimisele? Mida me igavikku kaasa võtame? „Igavik on see, mis algab juba siin, selles elus. Igatsus igaviku järele on igatsus elusama elu järele,“ ütleb Jaan Tammsalu. Õpetajaga kohtumiste ja intervjuude tulemusena sündisid tekstid, mis kõnelevad tema enda elukogemuse ja pikaaegse teenimise jooksul talletatud tõdedest, tähelepanekutest ja veendumustest.

Kirjeldus

  • Autor(id): Jaan Tammsalu
  • Toimetaja(d): Terje Metsavas
  • Ilmumisaasta: 2016
  • ISBN: 9789949571277
  • Lehekülgede arv: 128
  • Köide: Kõva köide
  • autorileht: Jaan Tammsalu
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Raamatus „Igaviku hääl“ mõtiskleb EELK Tallinna Jaani koguduse õpetaja Jaan Tammsalu igavikust, vastates paljudele olulistele küsimustele, mis meil aeg-ajalt esile kerkivad. Kuhu on maailm ja inimesed teel? Mil moel on võimalik leida lootust selles rahutus maailmas? Mis viib inimesed tõelise elumuutuseni? Kui oluline on andestus? Mis annab inimesele rahu? Kuidas olla avatud juhtimisele? Mida me igavikku kaasa võtame? „Igavik on see, mis algab juba siin, selles elus. Igatsus igaviku järele on igatsus elusama elu järele,“ ütleb Jaan Tammsalu. Õpetajaga kohtumiste ja intervjuude tulemusena sündisid tekstid, mis kõnelevad tema enda elukogemuse ja pikaaegse teenimise jooksul talletatud tõdedest, tähelepanekutest ja veendumustest.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Jaan Tammsalu
Tõlkija(d) Ei
Toimetaja(d) Terje Metsavas
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2016
raamatud 04.02.2017
ISBN 9789949571277
Lehekülgesi 128
Köide Kõva köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Igaviku hääl
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Igavikul on kohati salapärane armastuse, rõõmu ja rahu hääl. Tegin katse sellest teemast rääkida lihtsate sõnadega ja taipasin, et kõnelesin elust. Olge hoitud!

Jaan Tammsalu

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh