Julgus mõelda, julgus öelda 2

Kadri Luik

10,00 €
Hind registreeritud kasutajale:
8,50 €

Järg inspireerivale ja positiivsete sõnumitega laetud kinkeraamatule Kadri Luigelt

Raamat on läbi müüdud.Kadri Luik (1987–2016) oli armastatud blogija, kellel oli julgus mõelda ja ka julgus öelda. Elujaatav ja positiivset sõnumit edastav kinkeraamt "Julgus mõelda, julgus öelda 2" on järg tema väga hästi vastuvõetud esimesele osale, mille tekste on lugenud tuhanded eestlased. Oma uut raamatut tutvustab autor nii: "Armas lugeja, Sa hoiad käes „Julgus mõelda, ­julgus öelda” kinke­raamatu teist osa, kus jagan Sinuga oma järje­kordseid avastusi elust, vaimsusest ja armastusest. Jätkan oma teekonda ja ilmselt jätkub avasta­mis­rõõmu uute mõtete ja arengutega veel pikaks ajaks – täpselt nii kauaks, kui on elupäevi antud. Mind rõõmustab sii­ralt, et oled endiselt minuga ja saame teineteisele toeks olla, nii hea­del kui ka rasketel aegadel. Elu koosnebki ­tõusudest ja mõõnadest – jätkugu meil julgust elada!"

Kirjeldus

  • Autor(id): Kadri Luik
  • Ilmumisaasta: 2013
  • ISBN: 9789949529032
  • Lehekülgede arv: 112
  • Köide: Kõva köide
  • autorileht: Kadri Luik
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Kadri Luik (1987–2016) oli armastatud blogija, kellel oli julgus mõelda ja ka julgus öelda. Elujaatav ja positiivset sõnumit edastav kinkeraamt "Julgus mõelda, julgus öelda 2" on järg tema väga hästi vastuvõetud esimesele osale, mille tekste on lugenud tuhanded eestlased. Oma uut raamatut tutvustab autor nii: "Armas lugeja, Sa hoiad käes „Julgus mõelda, ­julgus öelda” kinke­raamatu teist osa, kus jagan Sinuga oma järje­kordseid avastusi elust, vaimsusest ja armastusest. Jätkan oma teekonda ja ilmselt jätkub avasta­mis­rõõmu uute mõtete ja arengutega veel pikaks ajaks – täpselt nii kauaks, kui on elupäevi antud. Mind rõõmustab sii­ralt, et oled endiselt minuga ja saame teineteisele toeks olla, nii hea­del kui ka rasketel aegadel. Elu koosnebki ­tõusudest ja mõõnadest – jätkugu meil julgust elada!"
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Kadri Luik
Tõlkija(d) Ei
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2013
raamatud 03.12.2016
ISBN 9789949529032
Lehekülgesi 112
Köide Kõva köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Julgus mõelda, julgus öelda 2
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Mind on saadetud siia selleks, et öelda: Sina lood oma maailma! Astu julgelt välja mugavustsoonist, asu unistama, hakka armastama ja Sa näed, et maailm on märksa ilusam koht, kui arvasid, ja kõik, mis esialgu tundus võimatu, on tegelikult võimalik. Kõik on Sinu kätes!

Kadri Luik

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh