Julgus mõelda, julgus öelda 2

Kadri Luik

€10.00
Price for registered users:
€8.50

Järg inspireerivale ja positiivsete sõnumitega laetud kinkeraamatule Kadri Luigelt

Raamat on läbi müüdud.Kadri Luik (1987–2016) oli armastatud blogija, kellel oli julgus mõelda ja ka julgus öelda. Elujaatav ja positiivset sõnumit edastav kinkeraamt "Julgus mõelda, julgus öelda 2" on järg tema väga hästi vastuvõetud esimesele osale, mille tekste on lugenud tuhanded eestlased. Oma uut raamatut tutvustab autor nii: "Armas lugeja, Sa hoiad käes „Julgus mõelda, ­julgus öelda” kinke­raamatu teist osa, kus jagan Sinuga oma järje­kordseid avastusi elust, vaimsusest ja armastusest. Jätkan oma teekonda ja ilmselt jätkub avasta­mis­rõõmu uute mõtete ja arengutega veel pikaks ajaks – täpselt nii kauaks, kui on elupäevi antud. Mind rõõmustab sii­ralt, et oled endiselt minuga ja saame teineteisele toeks olla, nii hea­del kui ka rasketel aegadel. Elu koosnebki ­tõusudest ja mõõnadest – jätkugu meil julgust elada!"

Kirjeldus

  • Author(s): Kadri Luik
  • Published: 2013
  • ISBN: 9789949529032
  • Pages: 112
  • Cover: Hardcover
  • autorileht: Kadri Luik
Details
Details
Kadri Luik (1987–2016) oli armastatud blogija, kellel oli julgus mõelda ja ka julgus öelda. Elujaatav ja positiivset sõnumit edastav kinkeraamt "Julgus mõelda, julgus öelda 2" on järg tema väga hästi vastuvõetud esimesele osale, mille tekste on lugenud tuhanded eestlased. Oma uut raamatut tutvustab autor nii: "Armas lugeja, Sa hoiad käes „Julgus mõelda, ­julgus öelda” kinke­raamatu teist osa, kus jagan Sinuga oma järje­kordseid avastusi elust, vaimsusest ja armastusest. Jätkan oma teekonda ja ilmselt jätkub avasta­mis­rõõmu uute mõtete ja arengutega veel pikaks ajaks – täpselt nii kauaks, kui on elupäevi antud. Mind rõõmustab sii­ralt, et oled endiselt minuga ja saame teineteisele toeks olla, nii hea­del kui ka rasketel aegadel. Elu koosnebki ­tõusudest ja mõõnadest – jätkugu meil julgust elada!"
Additional Info
Additional Info
Author(s) Kadri Luik
Translator(s) No
Editor(s) No
Illustrators No
Introduction No
Series No
Release year 2013
books Dec 3, 2016
ISBN 9789949529032
Pages 112
Cover Hardcover
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing: Julgus mõelda, julgus öelda 2
Tags
Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Mind on saadetud siia selleks, et öelda: Sina lood oma maailma! Astu julgelt välja mugavustsoonist, asu unistama, hakka armastama ja Sa näed, et maailm on märksa ilusam koht, kui arvasid, ja kõik, mis esialgu tundus võimatu, on tegelikult võimalik. Kõik on Sinu kätes!

Kadri Luik

veel põnevaid raamatuid

There is no way to happiness - happiness is the way.

Thich Nhat Hanh