-28%

Julgus. Rõõm ohtlikust elust.

Osho

Tavahind: 13,90 €

Soodushind 9,99 €


Osho aitab aru saada kust tuleb hirm, kuidas seda mõista ja sellele vastu astudaJulgus ei tähenda seda, et hirmu polekski, ütleb Osho. Vastu­pidi, hirm on täiesti olemas, aga inimene julgeb hirmuga silmitsi seista. Selles raamatus antakse ülevaade, kust hirmud alguse saavad, kuidas oma hirme mõista ja kust leida julgust neile vastu astumiseks. Osho arvab, et elu ebakindlus ja muutlikkus tulevad inimesele hoopis kasuks – need peaksid meid rõõmustama. Meil pole vaja harjumuspärastest asjadest kinni hoida, vaid võtta ootamatuid olukordi seiklustena, süvendades sellega iseenda ja ümbritseva maailma mõistmist. Raamat algab julguse tähenduse avamisega, näidates, kui­das see igapäevaelus väljendub. Siin ei keskenduta erand­likes olukordades tehtud kangelastegudele, vaid sel­lele, kuidas kasvatada oma sisemist julgust, nii et suu­daksime iga päev elada tõeliselt ja täielikult. Kui elu nõuab muutust, on meil vaja muutumisjulgust. Samuti on meil vaja julgust seista omaenda tõe eest, isegi kui teised arvavad teisiti, ning julgust minna tundmatusse hirmudest hoolimata. Seda on vaja nii isiklikes suhetes kui ka töösuhetes, ja samuti mõistmaks, kes me oleme ja miks me siin oleme. „Julgus” sisaldab ka meditatsioonitehnikate kirjeldusi, mille Osho on loonud inimeste jaoks, kes tahavad oma hirmudega toime tulla.

Kirjeldus

  • Autor(id): Osho
  • Tõlk(ijad): Hasso Krull, Carolina Pihelgas
  • Ilmumisaasta: 2009
  • ISBN: 9789985997857
  • Lehekülgede arv: 238
  • Köide: Pehme köide
  • autorileht: Osho
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Julgus ei tähenda seda, et hirmu polekski, ütleb Osho. Vastu­pidi, hirm on täiesti olemas, aga inimene julgeb hirmuga silmitsi seista. Selles raamatus antakse ülevaade, kust hirmud alguse saavad, kuidas oma hirme mõista ja kust leida julgust neile vastu astumiseks. Osho arvab, et elu ebakindlus ja muutlikkus tulevad inimesele hoopis kasuks – need peaksid meid rõõmustama. Meil pole vaja harjumuspärastest asjadest kinni hoida, vaid võtta ootamatuid olukordi seiklustena, süvendades sellega iseenda ja ümbritseva maailma mõistmist. Raamat algab julguse tähenduse avamisega, näidates, kui­das see igapäevaelus väljendub. Siin ei keskenduta erand­likes olukordades tehtud kangelastegudele, vaid sel­lele, kuidas kasvatada oma sisemist julgust, nii et suu­daksime iga päev elada tõeliselt ja täielikult. Kui elu nõuab muutust, on meil vaja muutumisjulgust. Samuti on meil vaja julgust seista omaenda tõe eest, isegi kui teised arvavad teisiti, ning julgust minna tundmatusse hirmudest hoolimata. Seda on vaja nii isiklikes suhetes kui ka töösuhetes, ja samuti mõistmaks, kes me oleme ja miks me siin oleme. „Julgus” sisaldab ka meditatsioonitehnikate kirjeldusi, mille Osho on loonud inimeste jaoks, kes tahavad oma hirmudega toime tulla.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Osho
Tõlkija(d) Hasso Krull, Carolina Pihelgas
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2009
raamatud 24.05.2022
ISBN 9789985997857
Lehekülgesi 238
Köide Pehme köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Julgus. Rõõm ohtlikust elust.
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Omaette olles tunnen ikka, et võin end lõdvaks lasta ja inimesi armastada, aga kui satun nende lähedusse, kõmatavad luugid kinni. Päris inimesi on raske armastada, sest nad ei vasta teie ootustele. Ja seda polegi vaja. Inimesed pole olemas selleks, et kellegi ootusi täita. Kõik elavad oma elu. Alati, kui keegi teid oma kulgemisega puudutab, või ei ole see kooskõlas teie tunnete ja emotsioonide ja olemisega, on see raske.

OSHO

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh