Kaassõltuvusest vabaks

Melody Beattie

€19.50
Price for registered users:
€16.58

Teejuht, kuidas ära tunda ja vabaneda kaassõltuvuslikest käitumismustritest

KORDUSTRÜKK!See raamat on sulle, kui tunned, et oled kellegi teise sõltuvuse või probleemi enda õlule võtnud. Kui avastad, et ei suuda end enam väärtustada ning oled hakanud maha suruma tegelikke tundeid ja vajadusi. Eneseabiklassikasse kuuluva teose „Kaassõltuvusest vabaks“ autor Melody Beattie viib su käekõrval läbi kaassõltuvuse keerulise maastiku taas vabaduse, tervise, lootuse ja rõõmu poole. Autori mõistev suhtumine ning selged juhtnöörid, kuidas neid olukordi lahendada, muudavad raamatu hinnaliseks abiliseks kaassõltuvuslikest käitumismustritest vabanemisel. “Kaassõltuvusest vabaks” sisaldab rohkesti lugusid tõsielust, meenutusi, harjutusi ja teste. See raamat on sulle, kui usud, et sinu partner on muutnud sinu elu talumatuks; tajud, et oled oma suhetes sattunud lõksu, millest väljapääsu sa praegu ei näe; oled unustanud, mida tähendab võtta enese jaoks aega ja sulle tundub, et sinu elu täidavad ainult kohustused ja teiste ootustele vastamine.

Kirjeldus

  • Author(s): Melody Beattie
  • Translator(s): Tiina Agur
  • Published: 2008
  • ISBN: 9789985993545
  • Pages: 318
  • Cover: Paperback
  • autorileht: Melody Beattie
Details
Details
See raamat on sulle, kui tunned, et oled kellegi teise sõltuvuse või probleemi enda õlule võtnud. Kui avastad, et ei suuda end enam väärtustada ning oled hakanud maha suruma tegelikke tundeid ja vajadusi. Eneseabiklassikasse kuuluva teose „Kaassõltuvusest vabaks“ autor Melody Beattie viib su käekõrval läbi kaassõltuvuse keerulise maastiku taas vabaduse, tervise, lootuse ja rõõmu poole. Autori mõistev suhtumine ning selged juhtnöörid, kuidas neid olukordi lahendada, muudavad raamatu hinnaliseks abiliseks kaassõltuvuslikest käitumismustritest vabanemisel. “Kaassõltuvusest vabaks” sisaldab rohkesti lugusid tõsielust, meenutusi, harjutusi ja teste. See raamat on sulle, kui usud, et sinu partner on muutnud sinu elu talumatuks; tajud, et oled oma suhetes sattunud lõksu, millest väljapääsu sa praegu ei näe; oled unustanud, mida tähendab võtta enese jaoks aega ja sulle tundub, et sinu elu täidavad ainult kohustused ja teiste ootustele vastamine.
Additional Info
Additional Info
Author(s) Melody Beattie
Translator(s) Tiina Agur
Editor(s) No
Illustrators No
Introduction No
Series No
Release year 2008
books Jan 27, 2022
ISBN 9789985993545
Pages 318
Cover Paperback
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing: Kaassõltuvusest vabaks
Tags
Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Kaassõltlased ei ole sugugi hullemad või haiglasemad kui alkohoolikud. Kuid neil on sama valus või veelgi valusam. Nad pole ehk rohkem kannatanud, kuid nad on oma valu üle elanud ilma alkoholi või narkootikumide tuimestava mõjuta ega pole lootma jäänud kõrgendatud meeleseisunditele, mida sundhäirega inimesed võivad kogeda. Ja valu armastatud inimese pärast, kes on hädas, võib olla väga sügav.

Melody Beattie

veel põnevaid raamatuid

There is no way to happiness - happiness is the way.

Thich Nhat Hanh