-56%

Kahvliahvi kokaraamat

Merle Liivak, Hele-Mai Alamaa

Regular Price: €22.90

Special Price €10.00

Imetore retseptikogumik kokkamishuvilistele lastele ja kogu perele. Head isu!"Kahvliahvi kokaraamat" on imeilusate piltide ning innustavate lugudega mahukas kogumik, kus esitlevad oma lemmikretsepte 11 inspireerivat Eesti peret. Teiste seas armastatud kohvikupidaja Anni Arro koos kolme põlvkonna naisperega, näitleja Karin Rask koos jäätisemeistrist kaasa Rasmusega ning tippkokk Roman Zaštšerinski. Raamat on eriline, sest toidud on valmistatud koos lastega, selles on omal kohal toiduste käte ja elegantselt segamini söögilaua argipoeesia, innustades ka lastest lugejaid toiduvalmistamise saladusi õppima ja katsetama.

Kirjeldus

  • Author(s): Merle Liivak, Hele-Mai Alamaa
  • Published: 2015
  • ISBN: 9789949529971
  • Pages: 256
  • Cover: Hardcover
Details
Details
"Kahvliahvi kokaraamat" on imeilusate piltide ning innustavate lugudega mahukas kogumik, kus esitlevad oma lemmikretsepte 11 inspireerivat Eesti peret. Teiste seas armastatud kohvikupidaja Anni Arro koos kolme põlvkonna naisperega, näitleja Karin Rask koos jäätisemeistrist kaasa Rasmusega ning tippkokk Roman Zaštšerinski. Raamat on eriline, sest toidud on valmistatud koos lastega, selles on omal kohal toiduste käte ja elegantselt segamini söögilaua argipoeesia, innustades ka lastest lugejaid toiduvalmistamise saladusi õppima ja katsetama.
Additional Info
Additional Info
Author(s) Merle Liivak, Hele-Mai Alamaa
Translator(s) No
Editor(s) No
Illustrators No
Introduction No
Series No
Release year 2015
books Jan 26, 2017
ISBN 9789949529971
Pages 256
Cover Hardcover
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing: Kahvliahvi kokaraamat
Tags
Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

“Kuigi täna lausa uputab kokaraamatutest, on mul igapäevaselt raske leida üles just need kullaprooviga retseptid, mida hea perele süüa tehes ette võtta. Vajasin raamatut, mis mind ei pelutaks – ei oleks liiga peen ega lõhnaks liialt välismaa järele. Sellist raamatut, millest ma tahaksin tõesti igat toitu järele teha ja mille seast tekib mu perele uusi säravaid lemmikuid. Valisime raamatusse põneva köögieluga pered, kelle toidulaud ja lapsi kaasav elustiil innustab meid ja kindlasti paljusid teisi.”

Merle Liivak

veel põnevaid raamatuid

There is no way to happiness - happiness is the way.

Thich Nhat Hanh