-67%

Kangelane

Rhonda Byrne

Tavahind: 5,99 €

Soodushind 1,99 €

Silmiavav sõnum teose „Saladus“ autorilt

raamat on läbi müüdud.Kui mäletad, siis Rhonda Byrne on maailma ühe tuntuima eneseabi-raamatu „Saladus“ autor. Raamatusse „Kangelane“on Byrne kokku kogunud tänase maailma 12 kõige edukama inimese elutarkused ja kogemused, mis võiksid ehk ka Sulle huvi pakkuda. „Kangelane“ süüvib nende 12 kangelase sisemistesse väärtustesse ning välja koorub kaart, mis on abiks kõigile, kes soovivad elada oma elu nii täiuslikult kui võimalik. Teisisõnu, see teos räägib sellest, miks sa oled siin, planeedil Maa. Sinus on midagi erilist. Sa oled sündinud tegema midagi niisugust, mida keegi teine seitsmest miljardist inimesest pole tegema loodud. Sa oled loodud elama oma elu ja alustama oma teekonda. Sellest teekonnast ongi see raamat.

Kirjeldus

  • Autor(id): Rhonda Byrne
  • Tõlk(ijad): Leelo Laurits
  • Ilmumisaasta: 2014
  • ISBN: 9789949529292
  • Lehekülgede arv: 227
  • Köide: Kõva köide
  • autorileht: Rhonda Byrne
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Kui mäletad, siis Rhonda Byrne on maailma ühe tuntuima eneseabi-raamatu „Saladus“ autor. Raamatusse „Kangelane“on Byrne kokku kogunud tänase maailma 12 kõige edukama inimese elutarkused ja kogemused, mis võiksid ehk ka Sulle huvi pakkuda. „Kangelane“ süüvib nende 12 kangelase sisemistesse väärtustesse ning välja koorub kaart, mis on abiks kõigile, kes soovivad elada oma elu nii täiuslikult kui võimalik. Teisisõnu, see teos räägib sellest, miks sa oled siin, planeedil Maa. Sinus on midagi erilist. Sa oled sündinud tegema midagi niisugust, mida keegi teine seitsmest miljardist inimesest pole tegema loodud. Sa oled loodud elama oma elu ja alustama oma teekonda. Sellest teekonnast ongi see raamat.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Rhonda Byrne
Tõlkija(d) Leelo Laurits
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2014
raamatud 08.12.2016
ISBN 9789949529292
Lehekülgesi 227
Köide Kõva köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Kangelane
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Kujuta ette, et sul on kaart, mis näitab, kuidas jõuda sealt, kus sa praegu viibid, kõige kaunima, rikkama, rahuldust pakkuvama ja hiilgavama elu juurde, millest iganes võid unistada. Kujuta ette, et see kaart näitab sulle igat sammu sellel teekonnal – kuidas täita oma suurimat unistust, kuidas ületada takistusi, kuidas saada hakkama katsumustega, kuidas trotsida väljakutseid. Sul on juba olemas kõik need suurepärased võimed ja omadused, mida läheb vaja selleks, et olla oma teekonnal võidukas. Sa hoiad niisugust kaarti oma käes. See on su elu kaart. Kaksteist väga edukat inimest on seda kaarti järginud. Nad jutustavad oma pealtnäha võimatust teekonnast ja näitavad, et meile on sündimisel kaasa antud kõik, mida läheb vaja meie suurima unistuse täitmiseks. Sellega teeme teoks oma missiooni, leiame igikestva õnne ja muudame maailma. See ongi põhjus, miks sa elad planeedil Maa.

Rhonda Byrne

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh