Kaunid jõuluraamatud
Kui raamatukaante vahel kohtuvad Elu ja Ilu, on tulemuseks midagi tõeliselt erilist!

Need raamatud on tulnud südamest ning toovad lugejateni palavalt armastatud autorite liigutava loomingu lood: kaante vahel kohtuvad muusika, kunst, tants, kultuur, ajalugu, elu laval ja lava taga, sisemaailma sügavused, loomingulisuse vägi, ausus ja siirus - see on Elu kogu oma värvikuses ja vägevuses!


"ALENDER" - suurelt elatud elu testament, monument Eesti rockmuusikule nr 1 - legendaarse URMAS ALENDERi elu põimis tervikteoseks tema tütar Yoko Alender, tema ande austajate mälestused kogus kaante vahele Neeme Raud. Unikaalne kingitus kõikidele muusikasõpradele!

"ILUSAD SUURED TÜDRUKUD" - superbäkid KAIRE VILGATS ja DAGMAR OJA räägivad avameelselt volüümika naise elust ja eneseväärtustamisest laval ja lava taga. Inspireeriv lugemine igale naisele! "Nad on ürgsed naised. Nendes on palju naiselikku headust, jõudu, emalikkust – kõike seda, mida naine võib pakkuda. Laval on nad müür, millele toetuda," teab naiste ande austaja Ivo Linna.

"LIBLIKALEND" - AGE OKS ja DORIS KAREVA ühisloomingus on valminud raamat, mis toob lugejani maailmaklassi baleriini avara isiksuse ja lummava loomingu sõnas ja pildis. Priimabaleriini eriline elulugu avaneb pildis Stina Kase fotode kaasabil ning tulemuseks on imekaunis kunstiraamat.

"MILLES ON SÜÜDI TABURET?" - sellele küsimusele leiab vastuse hinnatud laulja Tanja elust pajatavast seiklusrikkas teoses: TANJA MIHHAILOVA-SAAR ja Jaana Maling toovad lugejani inspireeriva loo Eesti ühe armastatuima naisartisti unistuste täitumisest. "Tanja raamat haarab esimeselt leheküljelt ja laseb lugejast lahti alles viimasel, ning midagi paremat on ühelt raamatult võimatu tahta," tõdeb Mihkel Raud ja tal on õigus.

Kingi endale ja lähedastele midagi erilist - kirjastuse Pilgrim väärt raamatud ootavad sind raamatukauplustes ning soodsamalt, mugavalt ja kontaktivabalt Pilgrimi e-poes!

 Edasi, tähtede poole!
Sinu Pilgrim

4 kanne(t)

Autori raamatud

4 kanne(t)

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh