Midagi Hingele

Pilgrimi juubeli märk

Midagi hingele

Meil on rõõm tervitada Sind kirjastuse Pilgrim kodulehel.

Kirjastus Pilgrim on tegutsenud alates aastast 2003. Selle loomishetkest kuni tänaseni on Pilgrimis ilmavalgust näinud mitusada kaunist ja sisukat raamatut nii Eesti kui maailma parimatelt autoritelt. Ilukirjandusest käsiraamatuteni, reisiraamatutest terviseteosteni, vaimsuse ja enesearengu lektüürist lasteraamatuteni.

Täna ootavad Sind Pilgrimi veebipoes säravad teosed meie lemmikautoritelt nii Eestist kui mujalt. Siit leiad väga häid raamatuid oma ala spetsialistidelt. Nende seas on nii maailmakuulsaid autoreid kui parimaid oma valdkonna spetsialiste, kes on kirjutanud tervise, enesearengu ja psühholoogia teemadel. Kõigis nendes raamatutes on alati midagi, mis viib meid sammukese edasi imelisema maailma suunas. Neis on midagi, mis suudab inspireerida ja avardada meie teadlikkust, kohalolu ja rõõmu elust enesest. Midagi, mis on loodud hoole, armastuse ning suure südamega. See on maailm, kus on hea olla.
Kutsume Sindki sellest maailmast osa saama.

Head lugemist!

Meie inimesed

“Asutasin Pilgrimi kirjastuse 2003. aastal põhiliselt isikliku huvi ja arengu soovil. Raamatute väljaandmine on olnud minu jaoks loominguline ja inspireeriv protsess. See annab mulle vabaduse ja võimaluse rääkida sellest, mis mulle tundub siin maailmas oluline. Olen rahul, kui igast raamatust kasvõi üks mõte, lause, idee on andnud lugejatele tuge ja mõtteainet või koguni näidanud ette teeotsa, kuhu edasi liikuda. Olen tohutult tänulik, et saan luua midagi, mis täidab mind ennast ja läheb ka lugejatele korda.”

Tiina Ristimets

Tiina Ristimets

kirjastus Pilgrim asutaja

Riina Ristimets

Riina Ristimets

müügijuht ja kontori juhataja

Inge Pitsner

Inge Pitsner

toimetaja

Lauri Tuulik

Lauri Tuulik

AD ja kujundus

Keit Pajust

Keit Pajust

vabakutseline projektijuht

Külli Tõnisson

Külli Tõnisson

vabakutseline kujundaja

Valgusta end Pilgrimi uudiskirjaga