Kuidas rännata ilma hirmuta

Tom Valsberg

21,90 €
Hind registreeritud kasutajale:
18,62 €

Meeleolukas raamat rännakutest ja trippidest nii välismaal kui sisemises maailmas

Raamat on läbi müüdud.Tom Valsberg on iseäralikest ideedest pakatav rändmuusik ja sõnasepp, kes on viimase kümme aasta jooksul ohtralt maailmas ringi reisinud. Raamatu "Kuidas rännata ilma hirmuta" esimene osa räägib välismaal reisimisest ja sellega seotud hirmude ületamisest. Teine osa kõneleb rännakutest, mida on võimalik kogeda kodumaalt lahkumata: meditatsioonist, hingerännaku-taimedest ning väelauludest/-tantsudest. Kolmas osa käsitleb elu kui rännakut sünnist surmani. Seal filosofeerib Tom teemadel ego, soov omada olemasolevast rohkemat, looja, inimsuhted, surm ja tänulikkus. See lauludest, luuletustest, mõtisklustest ja põnevatest rännulugudest pakatav kirjatükk on omamoodi rändamise käsiraamat ning pakub igale avarduda-soovijale kindlasti innustust ja tuge. Rännakuraamatu teeb eriliseks sellega kaasnev heliplaat, mis võimaldab raamatusse põimitud laule lugemise kõrvale ka kuulata.

Kirjeldus

  • Autor(id): Tom Valsberg
  • Ilmumisaasta: 2012
  • ISBN: 9789949306435
  • Lehekülgede arv: 308
  • Köide: Kõva köide
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Tom Valsberg on iseäralikest ideedest pakatav rändmuusik ja sõnasepp, kes on viimase kümme aasta jooksul ohtralt maailmas ringi reisinud. Raamatu "Kuidas rännata ilma hirmuta" esimene osa räägib välismaal reisimisest ja sellega seotud hirmude ületamisest. Teine osa kõneleb rännakutest, mida on võimalik kogeda kodumaalt lahkumata: meditatsioonist, hingerännaku-taimedest ning väelauludest/-tantsudest. Kolmas osa käsitleb elu kui rännakut sünnist surmani. Seal filosofeerib Tom teemadel ego, soov omada olemasolevast rohkemat, looja, inimsuhted, surm ja tänulikkus. See lauludest, luuletustest, mõtisklustest ja põnevatest rännulugudest pakatav kirjatükk on omamoodi rändamise käsiraamat ning pakub igale avarduda-soovijale kindlasti innustust ja tuge. Rännakuraamatu teeb eriliseks sellega kaasnev heliplaat, mis võimaldab raamatusse põimitud laule lugemise kõrvale ka kuulata.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Tom Valsberg
Tõlkija(d) Ei
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2012
raamatud 01.11.2016
ISBN 9789949306435
Lehekülgesi 308
Köide Kõva köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Kuidas rännata ilma hirmuta
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Kui sa loed seda kommentaari, siis ei ole see juhus, vaid soovitan see raamat läbi lugeda. Selleks kulutatud aeg on kindlasti kvaliteetne investeering, mis rikastab sinu maailma, isegi kui sa ise ei ole reisinud, ega plaani reisida nagu Tom. Jagatud teadmised on korrutatud teadmised.

Alar Tamming, psühholoogia teadusmagister ja ettevõtte Tavid nõukogu esimees

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh