Kuidas rännata ilma hirmuta

Tom Valsberg

€21.90
Price for registered users:
€18.62

Meeleolukas raamat rännakutest ja trippidest nii välismaal kui sisemises maailmas

Raamat on läbi müüdud.Tom Valsberg on iseäralikest ideedest pakatav rändmuusik ja sõnasepp, kes on viimase kümme aasta jooksul ohtralt maailmas ringi reisinud. Raamatu "Kuidas rännata ilma hirmuta" esimene osa räägib välismaal reisimisest ja sellega seotud hirmude ületamisest. Teine osa kõneleb rännakutest, mida on võimalik kogeda kodumaalt lahkumata: meditatsioonist, hingerännaku-taimedest ning väelauludest/-tantsudest. Kolmas osa käsitleb elu kui rännakut sünnist surmani. Seal filosofeerib Tom teemadel ego, soov omada olemasolevast rohkemat, looja, inimsuhted, surm ja tänulikkus. See lauludest, luuletustest, mõtisklustest ja põnevatest rännulugudest pakatav kirjatükk on omamoodi rändamise käsiraamat ning pakub igale avarduda-soovijale kindlasti innustust ja tuge. Rännakuraamatu teeb eriliseks sellega kaasnev heliplaat, mis võimaldab raamatusse põimitud laule lugemise kõrvale ka kuulata.

Kirjeldus

  • Author(s): Tom Valsberg
  • Published: 2012
  • ISBN: 9789949306435
  • Pages: 308
  • Cover: Hardcover
Details
Details
Tom Valsberg on iseäralikest ideedest pakatav rändmuusik ja sõnasepp, kes on viimase kümme aasta jooksul ohtralt maailmas ringi reisinud. Raamatu "Kuidas rännata ilma hirmuta" esimene osa räägib välismaal reisimisest ja sellega seotud hirmude ületamisest. Teine osa kõneleb rännakutest, mida on võimalik kogeda kodumaalt lahkumata: meditatsioonist, hingerännaku-taimedest ning väelauludest/-tantsudest. Kolmas osa käsitleb elu kui rännakut sünnist surmani. Seal filosofeerib Tom teemadel ego, soov omada olemasolevast rohkemat, looja, inimsuhted, surm ja tänulikkus. See lauludest, luuletustest, mõtisklustest ja põnevatest rännulugudest pakatav kirjatükk on omamoodi rändamise käsiraamat ning pakub igale avarduda-soovijale kindlasti innustust ja tuge. Rännakuraamatu teeb eriliseks sellega kaasnev heliplaat, mis võimaldab raamatusse põimitud laule lugemise kõrvale ka kuulata.
Additional Info
Additional Info
Author(s) Tom Valsberg
Translator(s) No
Editor(s) No
Illustrators No
Introduction No
Series No
Release year 2012
books Nov 1, 2016
ISBN 9789949306435
Pages 308
Cover Hardcover
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing: Kuidas rännata ilma hirmuta
Tags
Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Kui sa loed seda kommentaari, siis ei ole see juhus, vaid soovitan see raamat läbi lugeda. Selleks kulutatud aeg on kindlasti kvaliteetne investeering, mis rikastab sinu maailma, isegi kui sa ise ei ole reisinud, ega plaani reisida nagu Tom. Jagatud teadmised on korrutatud teadmised.

Alar Tamming, psühholoogia teadusmagister ja ettevõtte Tavid nõukogu esimees

veel põnevaid raamatuid

There is no way to happiness - happiness is the way.

Thich Nhat Hanh