Naistekas. Lood elust enesest

Kirsti Valdstein-Timmer

4,00 €
Hind registreeritud kasutajale:
3,40 €

Raamat kõige krõbedamatest kuulajakirjadest raadiosaatele "Naistekas"

RAAMAT ON LÄBI MÜÜDUD."Naistekas" on saatejuht ja raadiohääl Kirsti Timmeri poolt koostatud raamat aastate jooksul raadio Sky Plus suhtesaatele "Naistekas" laekunud krõbedamatest kuulajakirjadest. Kaheksa aastat raadios Sky Plus saadet "Naistekas" vedanud Timmeri samanimeline teos on läbilõige Eesti elust populaarse raadiosaate põhjal, tuues lugejani lood elust enesest. Timmeri raamat käsitleb kokku kümmet teemat, mis puudutavad suuremalt jaolt meid kõiki - näiteks armastus, suhted kolleegidega ja sõprus. Hääle saavad ka tõsisemad ja tabuteemad, nagu näiteks koduvägivald. Kuulajakirjade muredele ja rõõmudele annab oma kommentaari ka psühholoog ning iga teemaosa juhatab sisse Timmeri enda eessõna.

Kirjeldus

  • Autor(id): Kirsti Valdstein-Timmer
  • Sari: Pilgrimi originaalraamat
  • Ilmumisaasta: 2012
  • ISBN: 9789949469680
  • Lehekülgede arv: 216
  • Köide: Pehme köide
Tootekirjeldus
Täpsemalt
"Naistekas" on saatejuht ja raadiohääl Kirsti Timmeri poolt koostatud raamat aastate jooksul raadio Sky Plus suhtesaatele "Naistekas" laekunud krõbedamatest kuulajakirjadest. Kaheksa aastat raadios Sky Plus saadet "Naistekas" vedanud Timmeri samanimeline teos on läbilõige Eesti elust populaarse raadiosaate põhjal, tuues lugejani lood elust enesest. Timmeri raamat käsitleb kokku kümmet teemat, mis puudutavad suuremalt jaolt meid kõiki - näiteks armastus, suhted kolleegidega ja sõprus. Hääle saavad ka tõsisemad ja tabuteemad, nagu näiteks koduvägivald. Kuulajakirjade muredele ja rõõmudele annab oma kommentaari ka psühholoog ning iga teemaosa juhatab sisse Timmeri enda eessõna.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Kirsti Valdstein-Timmer
Tõlkija(d) Ei
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Pilgrimi originaalraamat
Ilmumisaasta 2012
raamatud 04.11.2016
ISBN 9789949469680
Lehekülgesi 216
Köide Pehme köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Naistekas. Lood elust enesest
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Aastal 2003 pakkusin raadio Sky Plus’ile ideed teha üks äge naiste jutusaade, kus räägitakse teemadel, millest naised omavahel ikka räägivad, ja tehakse seda just nii nagu igapäevaselt – ilustamata. 2004. aasta veebruaris läks eetrisse esimene “Naistekas”, mis endiselt ka ligi üheksa aastat hiljem on peaaegu kõige kuulatavam raadiosaade Eestis. Inimeste elud ja lood on erinevad, aga neid kirju lugedes võib leida nii palju ühist – valu, rõõmu, pettumusi, keerulistest olukordadest väljumist... Meie tunded ei sõltu soost, nahavärvist, usust ega majanduslikust olukorrast – oleme kõik lihtsalt inimesed. Ja kui meie hingel on valus, tahame ju ikka teada, kas teistel on ka nii olnud ja kuidas nad on antud olukorrast võimalikult valutult väljunud? Raamat valmis lootuses, et kui kasvõi üks inimene siit abi saab või kui need lood mõnegi kodurahurikkuja mõtlema panevad, oleme teinud ära suure töö. Siin on Eesti inimeste lood – meie naabrite, meie sõprade, meie kolleegide – just nii me elamegi.

Kirsti Timmer

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh