-79%

Julgus mõelda, julgus öelda 3

Kadri Luik

Tavahind: 14,00 €

Soodushind 3,00 €

Varalahkunud Kadri Luige armastuse- ja suheteteemadele keskenduv raamat

RAAMAT ON LÄBI MÜÜDUD.Kadri Luik (1987–2016) oli armastatud blogija, kellel oli julgus mõelda ja ka julgus öelda. Selles teoses on kirjas tema viimased julged mõtted ja soovid oma lugejatele, mida ta jõudis kirja panna ja kirjastajale ära saata enne oma ootamatut lahkumist 25. veebruaril, 2016. Kadri oli eeskätt tuntud kui blogija, kelle postitusi veebipäevikus „Julgus mõelda, julgus öelda” jälgis tuhandeid inimesi. Kadri sulest ilmus tema eluajal kolm raamatut; Must ja valge luik" (2013) kahasse Lauri Luigega, "Julgus mõelda, julgus öelda (2013) ja julgus mõelda, julgus öelda 2" (2014) ning nüüd pärast siit ilmast lahkumist "Julgus mõelda, julgus öelda 3". Selle viimase raamatu pühendas Kadri eeskätt suhetele. Peamiselt „meestele, kes on tulnud mind õpetama ning minu maailmapilti avardama. Meestele, kellega olen kõvasti vatti saanud, aga tänu kellele olen naisena kasvanud ja arenenud. Meestele, kes on toonud minu mustvalgesse maailma ohtralt värvi. Jagan teiega ka kaht reaalsetel sündmustel baseeruvat lugu.”

Kirjeldus

  • Autor(id): Kadri Luik
  • Ilmumisaasta: 2016
  • ISBN: 9789949571642
  • Lehekülgede arv: 208
  • Köide: Kõva köide
  • autorileht: Kadri Luik
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Kadri Luik (1987–2016) oli armastatud blogija, kellel oli julgus mõelda ja ka julgus öelda. Selles teoses on kirjas tema viimased julged mõtted ja soovid oma lugejatele, mida ta jõudis kirja panna ja kirjastajale ära saata enne oma ootamatut lahkumist 25. veebruaril, 2016. Kadri oli eeskätt tuntud kui blogija, kelle postitusi veebipäevikus „Julgus mõelda, julgus öelda” jälgis tuhandeid inimesi. Kadri sulest ilmus tema eluajal kolm raamatut; Must ja valge luik" (2013) kahasse Lauri Luigega, "Julgus mõelda, julgus öelda (2013) ja julgus mõelda, julgus öelda 2" (2014) ning nüüd pärast siit ilmast lahkumist "Julgus mõelda, julgus öelda 3". Selle viimase raamatu pühendas Kadri eeskätt suhetele. Peamiselt „meestele, kes on tulnud mind õpetama ning minu maailmapilti avardama. Meestele, kellega olen kõvasti vatti saanud, aga tänu kellele olen naisena kasvanud ja arenenud. Meestele, kes on toonud minu mustvalgesse maailma ohtralt värvi. Jagan teiega ka kaht reaalsetel sündmustel baseeruvat lugu.”
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Kadri Luik
Tõlkija(d) Ei
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2016
raamatud 31.03.2017
ISBN 9789949571642
Lehekülgesi 208
Köide Kõva köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Julgus mõelda, julgus öelda 3
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Sa ei tunne minu valu halle varje ja piina tegelikku sügavust, sa ei tea, mida tähendab paluda kõigekõrgema halastust, et kasvõi mõnigi tund magada - rahus ja vaikuses, ilma pisteid tundmata. Sa ei tea minu kannatuste tagamaid ega isegi aima täit tõde. Kui palju me tegelikult teame, mida meid ümbritsevad inimesed tunnevad, teavad või läbi elavad? Vahel näib, et elu on vaid meelepete, et elu ilu ja valu ongi vaid illusioon. Kuid mitte minu jaoks. Ma tunnengi valu, päris valu, seda valu, mis silmanurgad kibeda veega täidavad, seda valu, mis vahel kogu maailma vihkama paneb. Minu jaoks pole elu iialgi vaid roosa unelm. See ongi siiras rõõm tõusva päikese, sõõmu värske õhu ning võimaluse üle hommikul päriselt ärgata.

Kadri Luik

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh