-75%

Suvi vanaema juures

Elo ja Einar Ellermaa

Tavahind: 12,00 €

Soodushind 3,00 €

Ühe 9-aastase tüdruku ja tema isa ehedad ja vahvad suvesündmused maal vanaema juures. Bestseller 2015 konkursil auhinnatud lasteraamat!

Raamat on läbi müüdud.Kunagi ammu, millalgi 90ndatel aastatel, pani üks 9-aastane tüdruku ruudulistele paberilehtedele kirja oma suveelamused maal vanaema juures. Paarkümmend aastat hiljem kraamis selle tüdruku isa need lehed välja ning sündis idee luua vahva lasteraamat. Need isa ja tütar on tänased ajakirjanikud Elo ja Einar Ellermaa, kelle ühiseid toredaid ja lõbusaid suvesündmusi sellest suvest siit raamatust lugeda saab. Raamatu teeb omapäraseks see, et lapse tekstid on ära toodud nii, nagu ta need üheksa-aastasena ruudulistele paberilehtedele kirjutas. „Suvi vanaema juures" pälvis kirjastuse Pilgrim poolt ellu kutsutud kirjanduskonkursil BestSeller 2015 lastekirjanduse kategoorias kolmanda auhinna. Elo ja Einar Ellermaa on mõlemad ajakirjanikud. Elo töötab Eesti Televisioonis "Aktuaalse kaamera" toimetajana ja hommikuprogrammi "Terevisioon" uudistediktorina ning Einar Delfi portaali Elutark toimetajana. Einar Ellermaa on olnud varem kahe raamatu "Kaika Laine inimesed" ja "Estonia inimesed" kaasautor.

Kirjeldus

  • Autor(id): Elo ja Einar Ellermaa
  • Toimetaja(d): Inge Pitsner
  • Illustraator(id): Andres Varustin
  • Sari: Bestseller 2015
  • Ilmumisaasta: 2016
  • ISBN: 9789949571567
  • Lehekülgede arv: 32
  • Köide: Kõva köide
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Kunagi ammu, millalgi 90ndatel aastatel, pani üks 9-aastane tüdruku ruudulistele paberilehtedele kirja oma suveelamused maal vanaema juures. Paarkümmend aastat hiljem kraamis selle tüdruku isa need lehed välja ning sündis idee luua vahva lasteraamat. Need isa ja tütar on tänased ajakirjanikud Elo ja Einar Ellermaa, kelle ühiseid toredaid ja lõbusaid suvesündmusi sellest suvest siit raamatust lugeda saab. Raamatu teeb omapäraseks see, et lapse tekstid on ära toodud nii, nagu ta need üheksa-aastasena ruudulistele paberilehtedele kirjutas. „Suvi vanaema juures" pälvis kirjastuse Pilgrim poolt ellu kutsutud kirjanduskonkursil BestSeller 2015 lastekirjanduse kategoorias kolmanda auhinna. Elo ja Einar Ellermaa on mõlemad ajakirjanikud. Elo töötab Eesti Televisioonis "Aktuaalse kaamera" toimetajana ja hommikuprogrammi "Terevisioon" uudistediktorina ning Einar Delfi portaali Elutark toimetajana. Einar Ellermaa on olnud varem kahe raamatu "Kaika Laine inimesed" ja "Estonia inimesed" kaasautor.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Elo ja Einar Ellermaa
Tõlkija(d) Ei
Toimetaja(d) Inge Pitsner
Illustraator(id) Andres Varustin
Tutvustus Ei
Sari Bestseller 2015
Ilmumisaasta 2016
raamatud 24.03.2017
ISBN 9789949571567
Lehekülgesi 32
Köide Kõva köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Suvi vanaema juures
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

„Isa ja vanaema lubasid Triinul iga päev jäätist osta. Isa ütles esimest korda raha andes, et suvel peab laps kindlasti ühe jäätise päevas saama. Triin küsis, kas isa lubab seda kindlasti. Isa vastas, et lubab. Pood ei olnud kaugel ja Triin tahtis ise jäätist ostma minna. Ta tuli tagasi kilose jäätisekarbiga. Isa imestas, miks Triin nii suure jäätise ostis. Triin aga imestas, miks isa imestas, sest ise ta ütles, et suvel peab laps kindlasti ÜHE jäätise päevas saama ja tema ostiski ju ainult ühe jäätise.” „Ükskord, kui Triin oli kõhu kõvasti täis söönud, läks ta tuppa ja heitis diivani peale pikali. Vanaema küsis, kas ta laseb leiba luusse. Triin hakkas naerma ja küsis, kas leib läheb nüüd luu sisse. Vanaema rääkis, et vanasti öeldi nii inimese kohta, kes pärast sööki pikali heitis. See ei tähenda, et söögilauas söödud leivaviil luu sisse läheks. Triin hakkas ka tegema nagu vanasti. Kui ta oli söönud, heitis diivani peale selili ja ütles vanaemale: „Ma lasen leiba luusse.””

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh