Peatu - oled juba kohal

Tommy Hellsten

9,99 €
Hind registreeritud kasutajale:
8,49 €

Retk rahu ja iseenda juurde

Raamat on läbi müüdud.Tommy Hellsten, kes on Põhjamaades tuntud kirjanik, psühhoterapeut ja ekspert sõltuvusteraapia alal, kutsub lugejat endaga koos matkale. Oma vaimukas teoses „Peatu – oled juba kohal. 12 turgatuse teerada“ julgustab ta lugejat peatuma, tegema tähelepanekuid ja heitma kõrvalpilku oma elule selles kõikjal valitsevas kiirustamise ja teokstegemise tuhinas. Raamatu tekst on kokku kootud väikestest argistest sündmustest ja avastustest. Raamat on valminud rännakutel üsnagi ebatavalistes oludes – Santorinil sillerdava Vahemere ääres, Jurmo saarel Saaristomere sügishalle lainevalle vahtides, Norra fjordide vahel mootorrattaga ringi sõites, aga ka kodus sooja kamina ees istudes. Turgatused on nagu peatuspaigad, kust pääseb imetlema elu mitmekesiseid palgejooni. Need jooned põimuvad teerajaks, mille on sisse tallanud autori aastatepikkune kogemus psühhoterapeudina, tema võime kokku saada eelkõige iseendaga ning oskus tundlikult näha ja kuulata teisi.

Kirjeldus

  • Autor(id): Tommy Hellsten
  • Toimetaja(d): Inge Pitsner
  • Tõlk(ijad): Ly Seppel-Ehin
  • Ilmumisaasta: 2015
  • ISBN: 9789949529841
  • Lehekülgede arv: 144
  • Köide: Pehme köide
  • autorileht: Tommy Hellsten
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Tommy Hellsten, kes on Põhjamaades tuntud kirjanik, psühhoterapeut ja ekspert sõltuvusteraapia alal, kutsub lugejat endaga koos matkale. Oma vaimukas teoses „Peatu – oled juba kohal. 12 turgatuse teerada“ julgustab ta lugejat peatuma, tegema tähelepanekuid ja heitma kõrvalpilku oma elule selles kõikjal valitsevas kiirustamise ja teokstegemise tuhinas. Raamatu tekst on kokku kootud väikestest argistest sündmustest ja avastustest. Raamat on valminud rännakutel üsnagi ebatavalistes oludes – Santorinil sillerdava Vahemere ääres, Jurmo saarel Saaristomere sügishalle lainevalle vahtides, Norra fjordide vahel mootorrattaga ringi sõites, aga ka kodus sooja kamina ees istudes. Turgatused on nagu peatuspaigad, kust pääseb imetlema elu mitmekesiseid palgejooni. Need jooned põimuvad teerajaks, mille on sisse tallanud autori aastatepikkune kogemus psühhoterapeudina, tema võime kokku saada eelkõige iseendaga ning oskus tundlikult näha ja kuulata teisi.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Tommy Hellsten
Tõlkija(d) Ly Seppel-Ehin
Toimetaja(d) Inge Pitsner
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2015
raamatud 15.01.2017
ISBN 9789949529841
Lehekülgesi 144
Köide Pehme köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Peatu - oled juba kohal
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Meie, täiskasvanud, ei oska enam olla kohal siin ja praegu. Meil on kogu aeg midagi teoksil. Me elame „siis kui“. /…/ Meil on kogu aeg kiire. Kiire tähendab seda, et oleme kogu aeg valel ajal vales kohas. Kogu aeg peaksime juba olema tegemas järgmist asja. Teha seda, mis on siin ja praegu – selleks ei ole meil aega.

Tommy Hellsten

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh