-50%

Dr Levini tervisenõuanded

Adik Levin

Regular Price: €13.90

Special Price €7.00

Hindamatuid tervise- ja toitumisnõuandeid kogu perele legendaarselt arstilt dr Levinilt

Raamat on läbi müüdud.Raamatus „Dr Levini tervisenõuanded“ räägib dr Adik Levin humaansest ehk inimsõbralikust meditsiinist, ema ja lapse tervisest ning sellest, kui tähtis on vastsündinule ema lähedus. Raamat jagab soovitusi, mida oma igapäevases toitumises ja elustiilis silmas pidada, et säilitaksime tervise ja elurõõmu ka kõrges eas. Ühtlasi kutsub dr Levin meid üles sügavamalt järele mõtlema, mis on tervis, mis on tervislik toit ja kuidas tervislikult elada. „Dr Levini tervisenõuannetest” võiks saada hea käsiraamat igas peres ning väärt õppematerjal koolides. Sellest leiab mõtteainet nii algaja tervisehuviline kui ka kogenud meedik.

Kirjeldus

  • E-raamat
  • Author(s): Adik Levin
  • Editor(s): Kaia-Kaire Hunt
  • Published: 2015
  • ISBN: 9789949529360
  • Pages: 192
  • Cover: Hardcover
  • autorileht: Adik Levin
Details
Details
Raamatus „Dr Levini tervisenõuanded“ räägib dr Adik Levin humaansest ehk inimsõbralikust meditsiinist, ema ja lapse tervisest ning sellest, kui tähtis on vastsündinule ema lähedus. Raamat jagab soovitusi, mida oma igapäevases toitumises ja elustiilis silmas pidada, et säilitaksime tervise ja elurõõmu ka kõrges eas. Ühtlasi kutsub dr Levin meid üles sügavamalt järele mõtlema, mis on tervis, mis on tervislik toit ja kuidas tervislikult elada. „Dr Levini tervisenõuannetest” võiks saada hea käsiraamat igas peres ning väärt õppematerjal koolides. Sellest leiab mõtteainet nii algaja tervisehuviline kui ka kogenud meedik.
Additional Info
Additional Info
Author(s) Adik Levin
Translator(s) No
Editor(s) Kaia-Kaire Hunt
Illustrators No
Introduction No
Series No
Release year 2015
books Dec 20, 2016
ISBN 9789949529360
Pages 192
Cover Hardcover
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing: Dr Levini tervisenõuanded
Tags
Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Minu raamatute ja loengute mõte on selles, et panna inimene mõtlema, kuidas ta saaks ennast ka ise aidata. Mitte jääda lootma ainult ravimitele ja arstidele, vaid aidata ka ise oma paranemisele kaasa. On tulnud aeg aidata iseennast.

dr Adik Levin

veel põnevaid raamatuid

There is no way to happiness - happiness is the way.

Thich Nhat Hanh