Dr Levini toitumistarkused

Adik Levin, MD

13,90 €
Hind registreeritud kasutajale:
11,82 €

Raamat õigest toitumisest, toitumisteraapiast ja varjatud toidutalumatusest

Raamat on läbi müüdud.Hinnatud arsti ja toitumisspetsialisti poolt kirjutatud „Dr Levini toitumistarkused” on rohkem kui harilik nõuanderaamat. Selle asemel et ülistada mõnd uut toitumisteooriat, läheneb dr Levin hoopis teise nurga alt, rõhutades, et iga inimene on ainukordne ja eriline oma lõputute individuaalsete nüanssidega. Seega ei saa ka toit olla kõigile sama! Raamat võtab kokku peamise seoses toitumisega, puudutab erinevaid teooriaid ning pakub varjatud toidutalumatuse osas välja hoopiski uue vaatenurga. Kuna toit on meie tervise üks olulisemaid aluseid, siis sobimatuid toiduaineid süües võime teha oma tervisele pöördumatult liiga. Kuidas õige toitumisega enda ja oma lähedaste tervist hoida, ongi selle raamatu peamine sõnum. Raamat on hea kaaslane igasse perre ning abiline ka terapeudi või arsti töölauale – huvitavaid mõtteid ja häid praktilisi nõuandeid jagub kõigile.

Kirjeldus

  • E-raamat
  • Autor(id): Adik Levin, MD
  • Toimetaja(d): Inge Pitsner
  • Ilmumisaasta: 2015
  • ISBN: 9789949529940
  • Lehekülgede arv: 144
  • Köide: Pehme köide
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Hinnatud arsti ja toitumisspetsialisti poolt kirjutatud „Dr Levini toitumistarkused” on rohkem kui harilik nõuanderaamat. Selle asemel et ülistada mõnd uut toitumisteooriat, läheneb dr Levin hoopis teise nurga alt, rõhutades, et iga inimene on ainukordne ja eriline oma lõputute individuaalsete nüanssidega. Seega ei saa ka toit olla kõigile sama! Raamat võtab kokku peamise seoses toitumisega, puudutab erinevaid teooriaid ning pakub varjatud toidutalumatuse osas välja hoopiski uue vaatenurga. Kuna toit on meie tervise üks olulisemaid aluseid, siis sobimatuid toiduaineid süües võime teha oma tervisele pöördumatult liiga. Kuidas õige toitumisega enda ja oma lähedaste tervist hoida, ongi selle raamatu peamine sõnum. Raamat on hea kaaslane igasse perre ning abiline ka terapeudi või arsti töölauale – huvitavaid mõtteid ja häid praktilisi nõuandeid jagub kõigile.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Adik Levin, MD
Tõlkija(d) Ei
Toimetaja(d) Inge Pitsner
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Video: https://www.youtube.com/watch?v=yn6pKFzOjHU
Sari Ei
Ilmumisaasta 2015
raamatud 20.01.2017
ISBN 9789949529940
Lehekülgesi 144
Köide Pehme köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Dr Levini toitumistarkused
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Elu ja praktika on näidanud, et soovitada toitusid konkreetse haiguse puhul on väga tihti tänamatu töö, sest iga inimese organism on unikaalne ning lähenemine peab igal konkreetsel juhul olema individuaalne.

Adik Levin

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh