-79%

Julgus mõelda, julgus öelda 3

Kadri Luik

Regular Price: €14.00

Special Price €3.00

Varalahkunud Kadri Luige armastuse- ja suheteteemadele keskenduv raamat

RAAMAT ON LÄBI MÜÜDUD.Kadri Luik (1987–2016) oli armastatud blogija, kellel oli julgus mõelda ja ka julgus öelda. Selles teoses on kirjas tema viimased julged mõtted ja soovid oma lugejatele, mida ta jõudis kirja panna ja kirjastajale ära saata enne oma ootamatut lahkumist 25. veebruaril, 2016. Kadri oli eeskätt tuntud kui blogija, kelle postitusi veebipäevikus „Julgus mõelda, julgus öelda” jälgis tuhandeid inimesi. Kadri sulest ilmus tema eluajal kolm raamatut; Must ja valge luik" (2013) kahasse Lauri Luigega, "Julgus mõelda, julgus öelda (2013) ja julgus mõelda, julgus öelda 2" (2014) ning nüüd pärast siit ilmast lahkumist "Julgus mõelda, julgus öelda 3". Selle viimase raamatu pühendas Kadri eeskätt suhetele. Peamiselt „meestele, kes on tulnud mind õpetama ning minu maailmapilti avardama. Meestele, kellega olen kõvasti vatti saanud, aga tänu kellele olen naisena kasvanud ja arenenud. Meestele, kes on toonud minu mustvalgesse maailma ohtralt värvi. Jagan teiega ka kaht reaalsetel sündmustel baseeruvat lugu.”

Kirjeldus

  • Author(s): Kadri Luik
  • Published: 2016
  • ISBN: 9789949571642
  • Pages: 208
  • Cover: Hardcover
  • autorileht: Kadri Luik
Details
Details
Kadri Luik (1987–2016) oli armastatud blogija, kellel oli julgus mõelda ja ka julgus öelda. Selles teoses on kirjas tema viimased julged mõtted ja soovid oma lugejatele, mida ta jõudis kirja panna ja kirjastajale ära saata enne oma ootamatut lahkumist 25. veebruaril, 2016. Kadri oli eeskätt tuntud kui blogija, kelle postitusi veebipäevikus „Julgus mõelda, julgus öelda” jälgis tuhandeid inimesi. Kadri sulest ilmus tema eluajal kolm raamatut; Must ja valge luik" (2013) kahasse Lauri Luigega, "Julgus mõelda, julgus öelda (2013) ja julgus mõelda, julgus öelda 2" (2014) ning nüüd pärast siit ilmast lahkumist "Julgus mõelda, julgus öelda 3". Selle viimase raamatu pühendas Kadri eeskätt suhetele. Peamiselt „meestele, kes on tulnud mind õpetama ning minu maailmapilti avardama. Meestele, kellega olen kõvasti vatti saanud, aga tänu kellele olen naisena kasvanud ja arenenud. Meestele, kes on toonud minu mustvalgesse maailma ohtralt värvi. Jagan teiega ka kaht reaalsetel sündmustel baseeruvat lugu.”
Additional Info
Additional Info
Author(s) Kadri Luik
Translator(s) No
Editor(s) No
Illustrators No
Introduction No
Series No
Release year 2016
books Mar 31, 2017
ISBN 9789949571642
Pages 208
Cover Hardcover
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing: Julgus mõelda, julgus öelda 3
Tags
Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Sa ei tunne minu valu halle varje ja piina tegelikku sügavust, sa ei tea, mida tähendab paluda kõigekõrgema halastust, et kasvõi mõnigi tund magada - rahus ja vaikuses, ilma pisteid tundmata. Sa ei tea minu kannatuste tagamaid ega isegi aima täit tõde. Kui palju me tegelikult teame, mida meid ümbritsevad inimesed tunnevad, teavad või läbi elavad? Vahel näib, et elu on vaid meelepete, et elu ilu ja valu ongi vaid illusioon. Kuid mitte minu jaoks. Ma tunnengi valu, päris valu, seda valu, mis silmanurgad kibeda veega täidavad, seda valu, mis vahel kogu maailma vihkama paneb. Minu jaoks pole elu iialgi vaid roosa unelm. See ongi siiras rõõm tõusva päikese, sõõmu värske õhu ning võimaluse üle hommikul päriselt ärgata.

Kadri Luik

veel põnevaid raamatuid

There is no way to happiness - happiness is the way.

Thich Nhat Hanh