-59%

Igaviku hääl

Jaan Tammsalu

Regular Price: €14.44

Special Price €5.99

Eesti kirikuõpetaja mõtisklused igavikulistel teemadel

raamat on läbi müüdud.Raamatus „Igaviku hääl“ mõtiskleb EELK Tallinna Jaani koguduse õpetaja Jaan Tammsalu igavikust, vastates paljudele olulistele küsimustele, mis meil aeg-ajalt esile kerkivad. Kuhu on maailm ja inimesed teel? Mil moel on võimalik leida lootust selles rahutus maailmas? Mis viib inimesed tõelise elumuutuseni? Kui oluline on andestus? Mis annab inimesele rahu? Kuidas olla avatud juhtimisele? Mida me igavikku kaasa võtame? „Igavik on see, mis algab juba siin, selles elus. Igatsus igaviku järele on igatsus elusama elu järele,“ ütleb Jaan Tammsalu. Õpetajaga kohtumiste ja intervjuude tulemusena sündisid tekstid, mis kõnelevad tema enda elukogemuse ja pikaaegse teenimise jooksul talletatud tõdedest, tähelepanekutest ja veendumustest.

Kirjeldus

  • Author(s): Jaan Tammsalu
  • Editor(s): Terje Metsavas
  • Published: 2016
  • ISBN: 9789949571277
  • Pages: 128
  • Cover: Hardcover
  • autorileht: Jaan Tammsalu
Details
Details
Raamatus „Igaviku hääl“ mõtiskleb EELK Tallinna Jaani koguduse õpetaja Jaan Tammsalu igavikust, vastates paljudele olulistele küsimustele, mis meil aeg-ajalt esile kerkivad. Kuhu on maailm ja inimesed teel? Mil moel on võimalik leida lootust selles rahutus maailmas? Mis viib inimesed tõelise elumuutuseni? Kui oluline on andestus? Mis annab inimesele rahu? Kuidas olla avatud juhtimisele? Mida me igavikku kaasa võtame? „Igavik on see, mis algab juba siin, selles elus. Igatsus igaviku järele on igatsus elusama elu järele,“ ütleb Jaan Tammsalu. Õpetajaga kohtumiste ja intervjuude tulemusena sündisid tekstid, mis kõnelevad tema enda elukogemuse ja pikaaegse teenimise jooksul talletatud tõdedest, tähelepanekutest ja veendumustest.
Additional Info
Additional Info
Author(s) Jaan Tammsalu
Translator(s) No
Editor(s) Terje Metsavas
Illustrators No
Introduction No
Series No
Release year 2016
books Feb 4, 2017
ISBN 9789949571277
Pages 128
Cover Hardcover
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing: Igaviku hääl
Tags
Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Igavikul on kohati salapärane armastuse, rõõmu ja rahu hääl. Tegin katse sellest teemast rääkida lihtsate sõnadega ja taipasin, et kõnelesin elust. Olge hoitud!

Jaan Tammsalu

veel põnevaid raamatuid

There is no way to happiness - happiness is the way.

Thich Nhat Hanh