Joogi autobiograafia

Paramahansa Yogananda

€17.00
Price for registered users:
€14.45

Ühe 20. sajandi tuntuima India joogi müstiline elulugu

Raamat on läbi müüdud.Olles nimetatud üheks saja parima 20.sajandi vaimse raamatu seas, viib Paramahansa Yogananda tähelepanuväärne elulugu teid unustamatule uurimisretkele pühakute ja joogide, teaduse ja imede, surma ja ülestõusmise maailma. Hingepaitava tarkuse ja vastupandamatu arukusega valgustab ta universumi ja elu sügavamaid saladusi – avades meie südame ja mõistuse igas inimolevuses peituvale rõõmule, ilule ja piiritule vaimsele potentsiaalile. Selle raamatu autori kasutatud Self-Realization Fellowshipi organisatsiooni kaudu saadav ainuke täielik väljaanne sisaldab kõiki tema soove lõpliku teksti kohta, kaasa arvatud ulatuslikku, 1946.aasta väljaande järel autori poolt lisatud materjali.

Kirjeldus

  • Author(s): Paramahansa Yogananda
  • Translator(s): Self-Realization Fellowship
  • Published: 2013
  • ISBN: 97880876122488
  • Pages: 530
  • Cover: Paperback
  • autorileht: Paramahansa Yogananda
Details
Details
Olles nimetatud üheks saja parima 20.sajandi vaimse raamatu seas, viib Paramahansa Yogananda tähelepanuväärne elulugu teid unustamatule uurimisretkele pühakute ja joogide, teaduse ja imede, surma ja ülestõusmise maailma. Hingepaitava tarkuse ja vastupandamatu arukusega valgustab ta universumi ja elu sügavamaid saladusi – avades meie südame ja mõistuse igas inimolevuses peituvale rõõmule, ilule ja piiritule vaimsele potentsiaalile. Selle raamatu autori kasutatud Self-Realization Fellowshipi organisatsiooni kaudu saadav ainuke täielik väljaanne sisaldab kõiki tema soove lõpliku teksti kohta, kaasa arvatud ulatuslikku, 1946.aasta väljaande järel autori poolt lisatud materjali.
Additional Info
Additional Info
Author(s) Paramahansa Yogananda
Translator(s) Self-Realization Fellowship
Editor(s) No
Illustrators No
Introduction No
Series No
Release year 2013
books Nov 18, 2016
ISBN 97880876122488
Pages 530
Cover Paperback
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing: Joogi autobiograafia
Tags
Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Head raamatud on sinu lahutamatud vaikivad sõbrad. Kui oled mures või leinas, võta üks raamat ja süüvi sellesse. Kuula ajaloo suurvaimude trööstivaid ja innustavaid sõnu.

Paramahansa Yogananda

veel põnevaid raamatuid

There is no way to happiness - happiness is the way.

Thich Nhat Hanh