Kaika Laine inimesed

Einar Ellermaa, Inge Pitsner

€4.99
Price for registered users:
€4.24

Imeline raamat eesti rahvaravitsejast Kaika Lainest

Raamat on läbi müüdud.Väärikas teos eesti imeravijast Kaika Lainest, kes aitas oma väe ja andega abivajajaid ligi pool sajandit.Autorid Einar Ellermaa ja Inge Pitsner on raamatusse kogunud hulga lugusid imelisest tervenemisest ja Laine läbinägemisvõimest. Need kõlaks uskumatutena, kui ei oleks juhtunud reaalsete inimestega meie lähedalt ja paljude silme all. Kui arstid aidata ei saanud, siis Laine oli viimane lootus. "Mõtle ise, et kui sul on luust tubli tükk puudu ja organism ise kasvatab sinna midagi asemele – ega ei arvaks küll, et see võimalik on. Aga Laine tegi seda. Jumala ime.“ Nii räägib üks Võrumaa imeravijalt Kaika Lainelt abi saanud mees raamatus "Kaika Laine inimesed".

Kirjeldus

  • Author(s): Einar Ellermaa, Inge Pitsner
  • Published: 2013
  • ISBN: 9789949529049
  • Pages: 225
  • Cover: Hardcover
Details
Details
Väärikas teos eesti imeravijast Kaika Lainest, kes aitas oma väe ja andega abivajajaid ligi pool sajandit.Autorid Einar Ellermaa ja Inge Pitsner on raamatusse kogunud hulga lugusid imelisest tervenemisest ja Laine läbinägemisvõimest. Need kõlaks uskumatutena, kui ei oleks juhtunud reaalsete inimestega meie lähedalt ja paljude silme all. Kui arstid aidata ei saanud, siis Laine oli viimane lootus. "Mõtle ise, et kui sul on luust tubli tükk puudu ja organism ise kasvatab sinna midagi asemele – ega ei arvaks küll, et see võimalik on. Aga Laine tegi seda. Jumala ime.“ Nii räägib üks Võrumaa imeravijalt Kaika Lainelt abi saanud mees raamatus "Kaika Laine inimesed".
Additional Info
Additional Info
Author(s) Einar Ellermaa, Inge Pitsner
Translator(s) No
Editor(s) No
Illustrators No
Introduction No
Series No
Release year 2013
books Nov 19, 2016
ISBN 9789949529049
Pages 225
Cover Hardcover
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing: Kaika Laine inimesed
Tags
Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

„Miks Laine taotles, et tema patsiendid teda usuks? Haige terveneb tõhusamalt siis, kui ta usub, et terveneb. Laine oskas usku sisendada. Juba Vana-Kreekas ütles arst: meid on kolm – sina, mina ja haigus. Kelle poole sina asud, selle pool on võit. Laine oskas inimest enda ehk võitja poole kallutada.“

Agu Kivilo, Tallinna diagnostikakeskuse rajaja

veel põnevaid raamatuid

There is no way to happiness - happiness is the way.

Thich Nhat Hanh