Tervenda end ise

Louise L. Hay

€18.50
Price for registered users:
€15.73

Praktiliste juhistega turgutus ühelt ameerika eneseabikirjanduse teerajajaltMetafüüsika lektor, õpetaja ja paljude bestsellerite autor Louise L. Hay toob oma menuraamatus "Tervenda end ise" välja peamised haigusi põhjustavad vaimsed mustrid. Kui soovime terveks saada, siis tuleb autori sõnul õppida hirmu lootusega asendama ja vabaneda vihast ning elada jaatavat elu. Uuri lähemalt, kuidas ja millest meie keha tema nägemuse järgi meile märku anda püüab. Koos autoriga leitakse vastused olulistele küsimustele ning antakse praktilisi õpetusi, kuidas saavutada tasakaal ja harmoonia.

Kirjeldus

  • E-raamat
  • Author(s): Louise L. Hay
  • Translator(s): Aet Karolin
  • Published: 2011
  • ISBN: 9789949469499
  • Pages: 302
  • Cover: Paperback
  • autorileht: Louise L. Hay
Details
Details
Metafüüsika lektor, õpetaja ja paljude bestsellerite autor Louise L. Hay toob oma menuraamatus "Tervenda end ise" välja peamised haigusi põhjustavad vaimsed mustrid. Kui soovime terveks saada, siis tuleb autori sõnul õppida hirmu lootusega asendama ja vabaneda vihast ning elada jaatavat elu. Uuri lähemalt, kuidas ja millest meie keha tema nägemuse järgi meile märku anda püüab. Koos autoriga leitakse vastused olulistele küsimustele ning antakse praktilisi õpetusi, kuidas saavutada tasakaal ja harmoonia.
Additional Info
Additional Info
Author(s) Louise L. Hay
Translator(s) Aet Karolin
Editor(s) No
Illustrators No
Introduction No
Series No
Release year 2011
books Jan 19, 2022
ISBN 9789949469499
Pages 302
Cover Paperback
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing: Tervenda end ise
Tags
Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Kallid lugejad, olen kirjutanud selle raamatu selleks, et teiega oma teadmisi jagada. Käesolev raamat hõlmab endas osa minu väikesest raamatust Heal Your Body, mida on laialt tunnustatud kui usaldusväärset materjali, mis avab haigusi tekitavate mõttemallide tagamaid. Kui teete siin raamatus soovitatud harjutusi regulaarselt, ja sellises järjekorras, nagu need on esitatud, siis olete raamatulugemise lõpuks juba hakanud oma elu muutma. Soovitan teil raamat kõigepealt korra läbi lugeda. Siis võtke ta uuesti käsile, kuid nüüd lugege aeglaselt ja sooritage iga harjutust süvenenult. Võimaluse korral tehke harjutusi koos sõbra või pereliikmega. Harjutusi tehes teadke, et minu armastav toetus on teiega.

Louise L. Hay

veel põnevaid raamatuid

There is no way to happiness - happiness is the way.

Thich Nhat Hanh