Abielu lihtsad tõed

Harville Hendrix

€17.90
Price for registered users:
€15.22

10 tõdemust, kuidas muuta oma praegune suhe suurepäraseksSee raamat on mõeldud kõigile paaridele. Siin on olemas vajalikud abinõud selleks, et luua kahe inimese vahelisest suhtest rahuldust pakkuv ja õnnelik abielu. Raamatu autorid Harville Hendrix ja Helen LaKelly Hunt jagavad meiega kümmet olulist tõdemust, mida nad mõlemad on õppinud eduka ja rahuldust pakkuva suhte kohta aastakümnetepikkuse tööga meistriklasside „abielulaborites”, samuti omavahelises suhtes. Igas peatükis tutvustavad nad üht lihtsat tõdemust – näiteks „rahulolematus on maskeerunud soov”, „vastandlikkus on abielu pinnas” või „konflikt on areng, mis soovib toimuda” – ja juhatavad meid seejärel hõlpsate, ent tõhusate harjutuste kaudu, kuidas neid tõdesid igapäevaelus kasutada. Harville ja Helen on aidanud paaridel oma uurimuste, meistriklasside ja nõustamise kaudu abielu muuta. Ent abielu pole isegi abieluekspertidele lihtne asi – aastaid tagasi leidsid nad end ka ise lahutuse äärelt. Nad panid oma abielu uuesti kokku samade harjutuste abil, mida olid õpetanud nii paljudele teistele paaridele, päästes nende abielud ja aidates jõuda tõelise partnerluseni. „Abielu lihtsad tõed”, kirjutatud hea huumori, arusaamise ja aususega ning varustatud pilkupüüdvate joonistustega, on strateegiline tegevuskava, et luua tänapäevases maailmas tugevamat partnerlust.

Kirjeldus

  • E-raamat
  • Author(s): Harville Hendrix
  • Editor(s): Inge Pitsner
  • Translator(s): Tiina Kanarbik
  • Published: 2015
  • ISBN: 9789949529810
  • Pages: 192
  • Cover: Paperback
Details
Details
See raamat on mõeldud kõigile paaridele. Siin on olemas vajalikud abinõud selleks, et luua kahe inimese vahelisest suhtest rahuldust pakkuv ja õnnelik abielu. Raamatu autorid Harville Hendrix ja Helen LaKelly Hunt jagavad meiega kümmet olulist tõdemust, mida nad mõlemad on õppinud eduka ja rahuldust pakkuva suhte kohta aastakümnetepikkuse tööga meistriklasside „abielulaborites”, samuti omavahelises suhtes. Igas peatükis tutvustavad nad üht lihtsat tõdemust – näiteks „rahulolematus on maskeerunud soov”, „vastandlikkus on abielu pinnas” või „konflikt on areng, mis soovib toimuda” – ja juhatavad meid seejärel hõlpsate, ent tõhusate harjutuste kaudu, kuidas neid tõdesid igapäevaelus kasutada. Harville ja Helen on aidanud paaridel oma uurimuste, meistriklasside ja nõustamise kaudu abielu muuta. Ent abielu pole isegi abieluekspertidele lihtne asi – aastaid tagasi leidsid nad end ka ise lahutuse äärelt. Nad panid oma abielu uuesti kokku samade harjutuste abil, mida olid õpetanud nii paljudele teistele paaridele, päästes nende abielud ja aidates jõuda tõelise partnerluseni. „Abielu lihtsad tõed”, kirjutatud hea huumori, arusaamise ja aususega ning varustatud pilkupüüdvate joonistustega, on strateegiline tegevuskava, et luua tänapäevases maailmas tugevamat partnerlust.
Additional Info
Additional Info
Author(s) Harville Hendrix
Translator(s) Tiina Kanarbik
Editor(s) Inge Pitsner
Illustrators No
Introduction No
Series No
Release year 2015
books Jun 21, 2022
ISBN 9789949529810
Pages 192
Cover Paperback
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing: Abielu lihtsad tõed
Tags
Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Paarisuhte üks suurimaid probleeme on läheduse vähenemine. Väikeste haigetsaamiste ja tülide tulemusena hakatakse üksteist „hoidma” või „ennetavaid lööke” andma. Esimesel juhul välditakse iga hinna eest kõiki vähemgi emotsionaalseid teemasid, teisel juhul antakse hävitav hinnang kõigile katsetele valusatest teemadest juttu teha. Nii jõuab suhe seisu, kus ongi võimalik rääkida vaid „ohututest” igapäevatoimetustega seotud asjadest. Hoidutakse jagamast oma tõeliseid mõtteid, soove ja unistusi. Umbes samal hetkel nenditakse, et „lähedus on kadunud”.

Tit Kõnnussaar

veel põnevaid raamatuid

There is no way to happiness - happiness is the way.

Thich Nhat Hanh