Hingest rahul

Kaidi Laur

15,55 €
Hind registreeritud kasutajale:
13,22 €

Vastused küsimusele: "Kuidas endaga rahu teha?"

Raamat on läbi müüdud.Vabastava hingamise terapeudi, joogaõpetaja Kaidi Lauri "Hingest rahul" on raamat neile, kes tunnevad vajadust midagi oma elus muuta; kes otsivad vastuseid küsimustele “kes ma olen?”, “mida ma tahan?”, “mida ma vajan?”, “mida ma arvan end väärt olevat?”, “miks ma ei saa seda, mida tahan?”, “miks ma tõmban oma ellu just selliseid inimesi ja situatsioone?” jne. Need on väljakutsuvad küsimused ja nendele vastamine nõuab palju julgust. Julgus aga vajab armastust. Autor loodab, et lugeja leiab "Hingest rahul" raamatust väge leidmaks endas nii julgust kui ka armastust, et muutustele avatud südamega vastu minna.

Kirjeldus

  • Autor(id): Kaidi Laur
  • Ilmumisaasta: 2013
  • ISBN: 9789949469895
  • Lehekülgede arv: 234
  • Köide: Pehme köide
  • autorileht: Kaidi Laur
Tootekirjeldus
Täpsemalt

Vabastava hingamise terapeudi, joogaõpetaja Kaidi Lauri "Hingest rahul" on raamat neile, kes tunnevad vajadust midagi oma elus muuta; kes otsivad vastuseid küsimustele “kes ma olen?”, “mida ma tahan?”, “mida ma vajan?”, “mida ma arvan end väärt olevat?”, “miks ma ei saa seda, mida tahan?”, “miks ma tõmban oma ellu just selliseid inimesi ja situatsioone?” jne. Need on väljakutsuvad küsimused ja nendele vastamine nõuab palju julgust. Julgus aga vajab armastust. Autor loodab, et lugeja leiab "Hingest rahul" raamatust väge leidmaks endas nii julgust kui ka armastust, et muutustele avatud südamega vastu minna.

Lisateave
Lisateave
Autor(id) Kaidi Laur
Tõlkija(d) Ei
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2013
raamatud 14.11.2016
ISBN 9789949469895
Lehekülgesi 234
Köide Pehme köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Hingest rahul
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Kaidi Laur aitab oma küsimuste ja vastustega lugejale meelde tuletada, mis on tegelikult tähtis. Läbi raamatu lehe­külgedel esitatud tarkuseterade kumab väga oluline sõnum: sa võid olla tegija ja saavutaja, sa võid olla hoolitseja ja päästja, aga su jaks raugeb ja elu on hapu, kui sa ei kanna iseenda eest hoolt. Kaidi kirjutab elulistest ja olulistest asjadest lihtsalt ja vaimukalt, mõnusas ja lahedas stiilis. Tarkuse­killud on just selliste ampsudena esitatud, mis kiirelt pöörlevas elurattas inimesele parajad korraga haarata. Raamatut lugedes on sul võimalus kasvada ja küpseda koos autoriga. Kui sa asja tõsiselt võtad ning tõepoolest tahad muutuda ja oma elu muuta, siis järgi Kaidi soovitust: „Lugemine on hea, aga tegutsemine on parem!” ning tee läbi tarkade mõttekäikude juurde soovitatud harjutused, sest just need aitavad jõuda lähemale iseendale ja oma väe allikale.

Marina Paula Eberth, Holistilise Teraapia Instituudi juhataja

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh