Metatasandi saladus

Mel Gill

13,95 €
Hind registreeritud kasutajale:
11,86 €

Kõik on võimalik kui järgid Universumi seadusi

Raamat on läbi müüdud.Ameerika hinnatud juhtimispsühholoogi Mel Gilli raamat „Metatasandi saladus“ käsitleb Universumi seaduste rakendamist oma elus ja nende järgi elamist. Siit võib leida põhjaliku, etapiviisilise manifesteerimisõpetuse, kuidas luua enda jaoks rikkust, armastust, tervist ja õnne, millest olete alati unistanud. Raamat põhineb tõsielulistel sündmustel ja toob teieni tarkuseterad, mida autor on kogunud tarkade meistrite käest üle kogu maailma.Selle raamatu autor, psühhoterapeut Mel Gill, on kirjutanud, lavastanud ja produtseerinud ka filmi „Metasaladus“.Ta on üks juhtivaid eksperte inimarengu vallas ja mentoriks paljudele koolitajatele, loengupidajatele, firmaomanikele üle kogu maailma. Ta on majanduskonsultant ja koolitaja ning on tuntud kui korporatiivse maailma mõttetark, kes nõustab 500 edukama firma hulka kuuluvate ettevõtete tegevjuhte. Viimased 25 aastat on ta pühendanud hermeetikute filosoofia uurimisele ja ta kasutab saadud teadmisi inimeste aitamiseks, et nad eluraskustega paremini toime tuleks. Käesolev raamat põhineb tema enda tõsielulistel sündmustel, alates 19-aastasena läbielatud surmalähedasest kogemusest kuni praeguseni, mil temast on saanud „motivatsiooniguru“, ühe raadiosaate juht ja meediapersoon.

Kirjeldus

  • Autor(id): Mel Gill
  • Tõlk(ijad): Mai-Liis Napa
  • Ilmumisaasta: 2013
  • ISBN: 9789949469918
  • Lehekülgede arv: 216
  • Köide: Pehme köide
  • autorileht: Mel Gill
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Ameerika hinnatud juhtimispsühholoogi Mel Gilli raamat „Metatasandi saladus“ käsitleb Universumi seaduste rakendamist oma elus ja nende järgi elamist. Siit võib leida põhjaliku, etapiviisilise manifesteerimisõpetuse, kuidas luua enda jaoks rikkust, armastust, tervist ja õnne, millest olete alati unistanud. Raamat põhineb tõsielulistel sündmustel ja toob teieni tarkuseterad, mida autor on kogunud tarkade meistrite käest üle kogu maailma.Selle raamatu autor, psühhoterapeut Mel Gill, on kirjutanud, lavastanud ja produtseerinud ka filmi „Metasaladus“.Ta on üks juhtivaid eksperte inimarengu vallas ja mentoriks paljudele koolitajatele, loengupidajatele, firmaomanikele üle kogu maailma. Ta on majanduskonsultant ja koolitaja ning on tuntud kui korporatiivse maailma mõttetark, kes nõustab 500 edukama firma hulka kuuluvate ettevõtete tegevjuhte. Viimased 25 aastat on ta pühendanud hermeetikute filosoofia uurimisele ja ta kasutab saadud teadmisi inimeste aitamiseks, et nad eluraskustega paremini toime tuleks. Käesolev raamat põhineb tema enda tõsielulistel sündmustel, alates 19-aastasena läbielatud surmalähedasest kogemusest kuni praeguseni, mil temast on saanud „motivatsiooniguru“, ühe raadiosaate juht ja meediapersoon.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Mel Gill
Tõlkija(d) Mai-Liis Napa
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2013
raamatud 16.11.2016
ISBN 9789949469918
Lehekülgesi 216
Köide Pehme köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Metatasandi saladus
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Lõpuks hoiad sa käes meie kingitust. See on VÕTI, mis avab teadmiste ukse teiste vähemtuntud iidsete SALADUSTE juurde lisaks külgetõmbeseadusele; neid saladusi teadsid hiljuti vaid vähesed. See raamat on konkreetne etapiviisiline käsiraamat, mis täiendab videot „Kuidas …“ (How-To), rääkides ühe mehe põneva loo oma otsingutest, et leida SALADUSTE SALADUST, hoolimata füüsilistest ja emotsionaalsetest väljakutsetest.

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh