-40%

Õnn

Matthieu Ricard

Tavahind: 9,99 €

Soodushind 5,99 €

Teejuht elu tähtsaima oskuse arendamisel

Raamat on läbi müüdud.Käesolevas teedrajavas teoses näitab budistlik munk Matthieu Ricard, et õnn pole vaid emotsioon, vaid oskus, mida on võimalik arendada. Selles teejuhises seletab ta lihtsal ja arusaadaval viisil, kuidas treenida meelt järk-järgult 20-minutiliste harjutuste abil, et ära tunda ja saavutada püsivat õnne. Siin on ühendatud budistlik tarkus tänapäeva psühholoogiaga ning tulemuseks on vaimustav elufilosoofia 21.sajandi inimesele.

Kirjeldus

  • Autor(id): Matthieu Ricard
  • Toimetaja(d): Piibe Kohava
  • Tõlk(ijad): Lauri Liiders
  • Ilmumisaasta: 2014
  • ISBN: 9789949529391
  • Lehekülgede arv: 336
  • Köide: Pehme köide
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Käesolevas teedrajavas teoses näitab budistlik munk Matthieu Ricard, et õnn pole vaid emotsioon, vaid oskus, mida on võimalik arendada. Selles teejuhises seletab ta lihtsal ja arusaadaval viisil, kuidas treenida meelt järk-järgult 20-minutiliste harjutuste abil, et ära tunda ja saavutada püsivat õnne. Siin on ühendatud budistlik tarkus tänapäeva psühholoogiaga ning tulemuseks on vaimustav elufilosoofia 21.sajandi inimesele.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Matthieu Ricard
Tõlkija(d) Lauri Liiders
Toimetaja(d) Piibe Kohava
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2014
raamatud 24.12.2016
ISBN 9789949529391
Lehekülgesi 336
Köide Pehme köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Õnn
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Oluline on mõista, et teisi õnnelikuks tehes teeme ka ennast õnnelikuks. Kui elu eesmärk lühidalt kokku võtta, võiks selleks olla iga hetke elamine hästi ja targalt, ja nii, et seda saadab armastus kõigi olendite vastu. Tõeline õnn tekib loomulikust headusest, mis kogu südamest ihkab, et kõik olendid leiaksid oma elu tähenduse. See on armastus, mis on alati käeulatuses ning mis on vaba teesklusest ja omahuvist. Heasüdamlikkuse vääramatu lihtsus.

MATTHIEU RICARD

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh