Peatu - oled juba kohal

Tommy Hellsten

€9.99
Price for registered users:
€8.49

Retk rahu ja iseenda juurde

Raamat on läbi müüdud.Tommy Hellsten, kes on Põhjamaades tuntud kirjanik, psühhoterapeut ja ekspert sõltuvusteraapia alal, kutsub lugejat endaga koos matkale. Oma vaimukas teoses „Peatu – oled juba kohal. 12 turgatuse teerada“ julgustab ta lugejat peatuma, tegema tähelepanekuid ja heitma kõrvalpilku oma elule selles kõikjal valitsevas kiirustamise ja teokstegemise tuhinas. Raamatu tekst on kokku kootud väikestest argistest sündmustest ja avastustest. Raamat on valminud rännakutel üsnagi ebatavalistes oludes – Santorinil sillerdava Vahemere ääres, Jurmo saarel Saaristomere sügishalle lainevalle vahtides, Norra fjordide vahel mootorrattaga ringi sõites, aga ka kodus sooja kamina ees istudes. Turgatused on nagu peatuspaigad, kust pääseb imetlema elu mitmekesiseid palgejooni. Need jooned põimuvad teerajaks, mille on sisse tallanud autori aastatepikkune kogemus psühhoterapeudina, tema võime kokku saada eelkõige iseendaga ning oskus tundlikult näha ja kuulata teisi.

Kirjeldus

  • Author(s): Tommy Hellsten
  • Editor(s): Inge Pitsner
  • Translator(s): Ly Seppel-Ehin
  • Published: 2015
  • ISBN: 9789949529841
  • Pages: 144
  • Cover: Paperback
  • autorileht: Tommy Hellsten
Details
Details
Tommy Hellsten, kes on Põhjamaades tuntud kirjanik, psühhoterapeut ja ekspert sõltuvusteraapia alal, kutsub lugejat endaga koos matkale. Oma vaimukas teoses „Peatu – oled juba kohal. 12 turgatuse teerada“ julgustab ta lugejat peatuma, tegema tähelepanekuid ja heitma kõrvalpilku oma elule selles kõikjal valitsevas kiirustamise ja teokstegemise tuhinas. Raamatu tekst on kokku kootud väikestest argistest sündmustest ja avastustest. Raamat on valminud rännakutel üsnagi ebatavalistes oludes – Santorinil sillerdava Vahemere ääres, Jurmo saarel Saaristomere sügishalle lainevalle vahtides, Norra fjordide vahel mootorrattaga ringi sõites, aga ka kodus sooja kamina ees istudes. Turgatused on nagu peatuspaigad, kust pääseb imetlema elu mitmekesiseid palgejooni. Need jooned põimuvad teerajaks, mille on sisse tallanud autori aastatepikkune kogemus psühhoterapeudina, tema võime kokku saada eelkõige iseendaga ning oskus tundlikult näha ja kuulata teisi.
Additional Info
Additional Info
Author(s) Tommy Hellsten
Translator(s) Ly Seppel-Ehin
Editor(s) Inge Pitsner
Illustrators No
Introduction No
Series No
Release year 2015
books Jan 15, 2017
ISBN 9789949529841
Pages 144
Cover Paperback
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing: Peatu - oled juba kohal
Tags
Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Meie, täiskasvanud, ei oska enam olla kohal siin ja praegu. Meil on kogu aeg midagi teoksil. Me elame „siis kui“. /…/ Meil on kogu aeg kiire. Kiire tähendab seda, et oleme kogu aeg valel ajal vales kohas. Kogu aeg peaksime juba olema tegemas järgmist asja. Teha seda, mis on siin ja praegu – selleks ei ole meil aega.

Tommy Hellsten

veel põnevaid raamatuid

There is no way to happiness - happiness is the way.

Thich Nhat Hanh