-54%

Lase mind kööki

Merle Liivak, Hele-Mai Alamaa

Tavahind: 21,90 €

Soodushind 9,99 €

Ägedaid toidutegemistarkusi lastele "Kahvliahvi" kokaraamatu loojailt

Raamat on läbi müüdud.Laste kokaraamat „Lase mind kööki!“on värske järg eelmisel aastal ilmunud Kahvliahvi kokaraamatule, mis osutus suureks lemmikuks lastega perede seas, aga ka võidukaks mitmel konkursil, pälvides näteks Eesti Disainiauhindadel kuldmedali. Raamatu autoriteks on taaskord ajakirjanik ning kolumnist Merle Liivak ning fotograaf Hele-Mai Alamaa, kel mõlemal on kolm last. Kokaraamatust leiab kirju seltskonna kokkama innustavaid lapsi siit ja sealtpoolt Eesti nurgast, nende seas näiteks trikisuusataja Kelly Sildaru, presidendi tütar Kadri Keiu Ilves ja Sänna tillukese Leiutajateküla kooli lapsed. Need on lapsed, kes on kööki alati oodatud ja kes armastavad süüa teha. Raamatus jagavad nad oma lemmikumaid retsepte teistele lastele. Siit leiab lihtsaid ja nutikaid toite igaks elujuhtumiks: koolist koju saabudes esimese nälja kustutamiseks, sõpradega koos kokkamiseks, sünnipäevapidudeks, perega pühapäeva nautimiseks. Tortiljapitsast pulgakookideni!

Kirjeldus

  • Autor(id): Merle Liivak, Hele-Mai Alamaa
  • Illustraator(id): Moonika Maidre
  • Ilmumisaasta: 2016
  • ISBN: 9789949571659
  • Lehekülgede arv: 208
  • Köide: Kõva köide
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Laste kokaraamat „Lase mind kööki!“on värske järg eelmisel aastal ilmunud Kahvliahvi kokaraamatule, mis osutus suureks lemmikuks lastega perede seas, aga ka võidukaks mitmel konkursil, pälvides näteks Eesti Disainiauhindadel kuldmedali. Raamatu autoriteks on taaskord ajakirjanik ning kolumnist Merle Liivak ning fotograaf Hele-Mai Alamaa, kel mõlemal on kolm last. Kokaraamatust leiab kirju seltskonna kokkama innustavaid lapsi siit ja sealtpoolt Eesti nurgast, nende seas näiteks trikisuusataja Kelly Sildaru, presidendi tütar Kadri Keiu Ilves ja Sänna tillukese Leiutajateküla kooli lapsed. Need on lapsed, kes on kööki alati oodatud ja kes armastavad süüa teha. Raamatus jagavad nad oma lemmikumaid retsepte teistele lastele. Siit leiab lihtsaid ja nutikaid toite igaks elujuhtumiks: koolist koju saabudes esimese nälja kustutamiseks, sõpradega koos kokkamiseks, sünnipäevapidudeks, perega pühapäeva nautimiseks. Tortiljapitsast pulgakookideni!
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Merle Liivak, Hele-Mai Alamaa
Tõlkija(d) Ei
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Moonika Maidre
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2016
raamatud 29.03.2017
ISBN 9789949571659
Lehekülgesi 208
Köide Kõva köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Lase mind kööki
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Võta 2 banaani / 1 apelsin / 1 õun / 1 klaasike apelsinimahla. Koori banaanid ja apelsin, tükelda banaanid umbes kolmeks, apelsin rebi sektoriteks. Eemalda õunalt südamik ja lõika suuremad tükid. Viska puuviljad blenderisse ja vala peale klaasike apelsinimahla (võid selle asendada ka veega, kui mahla pole). Blenderda. Kui tundub, et smuuti võiks vedelam olla, lisa pisut mahla ja blenderda korraks veel. Kui soovid jahutavat jooki, pane klaasi paar jääkuubikut sekka.

Kelly Sildaru

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh