-56%

Kahvliahvi kokaraamat

Merle Liivak, Hele-Mai Alamaa

Tavahind: 22,90 €

Soodushind 10,00 €

Imetore retseptikogumik kokkamishuvilistele lastele ja kogu perele. Head isu!"Kahvliahvi kokaraamat" on imeilusate piltide ning innustavate lugudega mahukas kogumik, kus esitlevad oma lemmikretsepte 11 inspireerivat Eesti peret. Teiste seas armastatud kohvikupidaja Anni Arro koos kolme põlvkonna naisperega, näitleja Karin Rask koos jäätisemeistrist kaasa Rasmusega ning tippkokk Roman Zaštšerinski. Raamat on eriline, sest toidud on valmistatud koos lastega, selles on omal kohal toiduste käte ja elegantselt segamini söögilaua argipoeesia, innustades ka lastest lugejaid toiduvalmistamise saladusi õppima ja katsetama.

Kirjeldus

  • Autor(id): Merle Liivak, Hele-Mai Alamaa
  • Ilmumisaasta: 2015
  • ISBN: 9789949529971
  • Lehekülgede arv: 256
  • Köide: Kõva köide
Tootekirjeldus
Täpsemalt
"Kahvliahvi kokaraamat" on imeilusate piltide ning innustavate lugudega mahukas kogumik, kus esitlevad oma lemmikretsepte 11 inspireerivat Eesti peret. Teiste seas armastatud kohvikupidaja Anni Arro koos kolme põlvkonna naisperega, näitleja Karin Rask koos jäätisemeistrist kaasa Rasmusega ning tippkokk Roman Zaštšerinski. Raamat on eriline, sest toidud on valmistatud koos lastega, selles on omal kohal toiduste käte ja elegantselt segamini söögilaua argipoeesia, innustades ka lastest lugejaid toiduvalmistamise saladusi õppima ja katsetama.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Merle Liivak, Hele-Mai Alamaa
Tõlkija(d) Ei
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2015
raamatud 26.01.2017
ISBN 9789949529971
Lehekülgesi 256
Köide Kõva köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Kahvliahvi kokaraamat
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

“Kuigi täna lausa uputab kokaraamatutest, on mul igapäevaselt raske leida üles just need kullaprooviga retseptid, mida hea perele süüa tehes ette võtta. Vajasin raamatut, mis mind ei pelutaks – ei oleks liiga peen ega lõhnaks liialt välismaa järele. Sellist raamatut, millest ma tahaksin tõesti igat toitu järele teha ja mille seast tekib mu perele uusi säravaid lemmikuid. Valisime raamatusse põneva köögieluga pered, kelle toidulaud ja lapsi kaasav elustiil innustab meid ja kindlasti paljusid teisi.”

Merle Liivak

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh