-57%

Murtud südame tervendamine

Louise L. Hay, David Kessler

Tavahind: 6,99 €

Soodushind 2,99 €

Kuidas ravida murtud süda ja saada üle südamevalust

Raamat on läbi müüdud.Raamatu "Murtud südame tervendamine" juures on oma jõud ühendanud elujaatusest pakatav eneseabimenukite autor Louise L. Hay ja tunnustatud leinaekspert David Kessler. Nad jagavad lugejatega oma nõu­andeid selle kohta, kuidas terveneda kaotusvalust. Louise ja David heidavad valgust tunnetele ja mõtetele, mille keskelt leiate end purunenud südamega pärast lahkuminekut, abielu lõppemist või kalli inimese surma. Käesolev raamat, mis koondab endasse Louise’ilt pärinevaid sisendusi ja mõtete jõu õpetust ning Davidi paljude aastate pikkust kogemust leinatöö vallas, innustab teid imetabasel moel uutmoodi mõtlema ning toob teie ellu ääretu armastuse ja rõõmu. "Murutd südame tervendamine" näitab teile, et elu jätkub ka pärast kaotust. Raamat aitab teil arendada oma eneseteadlikkust ja kaastunnet; arendada oma sisemist vastupidavust, millega seista silmitsi erinevate kaotuste ja väljakutsetega; õppida, kuidas jätta hüvasti armastatud lemmikloomaga, leida rahu pärast töö kaotamist, leppida eluohtliku haigusega jm. Sel moel te mitte ainult ei õpi, kuidas rakendada kaotusvalu jõudu oma arengu ja rahu leidmise hüvanguks, vaid avastate ka seda, et te tõepoolest suudate oma murtud südant tervendada.

Kirjeldus

  • Autor(id): Louise L. Hay, David Kessler
  • Toimetaja(d): Eve Võsu
  • Tõlk(ijad): Aet Karolin
  • Ilmumisaasta: 2014
  • ISBN: 9789949529445
  • Lehekülgede arv: 208
  • Köide: Pehme köide
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Raamatu "Murtud südame tervendamine" juures on oma jõud ühendanud elujaatusest pakatav eneseabimenukite autor Louise L. Hay ja tunnustatud leinaekspert David Kessler. Nad jagavad lugejatega oma nõu­andeid selle kohta, kuidas terveneda kaotusvalust. Louise ja David heidavad valgust tunnetele ja mõtetele, mille keskelt leiate end purunenud südamega pärast lahkuminekut, abielu lõppemist või kalli inimese surma. Käesolev raamat, mis koondab endasse Louise’ilt pärinevaid sisendusi ja mõtete jõu õpetust ning Davidi paljude aastate pikkust kogemust leinatöö vallas, innustab teid imetabasel moel uutmoodi mõtlema ning toob teie ellu ääretu armastuse ja rõõmu. "Murutd südame tervendamine" näitab teile, et elu jätkub ka pärast kaotust. Raamat aitab teil arendada oma eneseteadlikkust ja kaastunnet; arendada oma sisemist vastupidavust, millega seista silmitsi erinevate kaotuste ja väljakutsetega; õppida, kuidas jätta hüvasti armastatud lemmikloomaga, leida rahu pärast töö kaotamist, leppida eluohtliku haigusega jm. Sel moel te mitte ainult ei õpi, kuidas rakendada kaotusvalu jõudu oma arengu ja rahu leidmise hüvanguks, vaid avastate ka seda, et te tõepoolest suudate oma murtud südant tervendada.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Louise L. Hay, David Kessler
Tõlkija(d) Aet Karolin
Toimetaja(d) Eve Võsu
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2014
raamatud 28.12.2016
ISBN 9789949529445
Lehekülgesi 208
Köide Pehme köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Murtud südame tervendamine
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Vaevata end mõtetega sellest, kas kaotus tuleb või mitte, võib olla sama hull kui kaotus ise. Mõnikord sunnib elu meid maa ja taeva vahel kõlkuma, kus pole teada, kas kaotus tabab meid või mitte. Võibolla tuleb teil mitu tundi oodata, et teada saada, kas armsa lähedase operatsioon õnnestus; võibolla tuleb oodata päevi, kas lähedane ärkab koomast. Teadmatus piinab tunde, päevi, nädalaid või kauemgi, kui kadunud on laps. Lahingus teadmata kadunuks jäänud sõdurite perekonnad on sunnitud aastaid elama teadmatuses; ning aastaid hiljem pole nad ikka veel oma kaotust saanud lahendada ega olegi suutelised seda tegema, kuni tõde pole selgunud. Kuid infot ei pruugigi tulla. Teadmatus selle kohta, kas kaotus on sind tabanud või mitte, on juba iseenesest kaotus.

Louise L. Hay

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh