Naised, toit ja Jumal

Geneen Roth

4,00 €
Hind registreeritud kasutajale:
3,40 €

Sööd seda, mida usud

Raamat on läbi müüdud.Olles kolm aastakümmet uurinud, õpetanud ja kirjutanud sundsöömise põhjustest ja ajenditest, lisab Geneen Roth teosega „Naised, toit ja Jumal” oma varasemale tööle uue dimensiooni. Ta alustab oma peamisest kontseptsioonist – meie söömisviis on lahutamatult seotud meie põhiuskumustega. Roth ergutab meid jõuliselt pöörama tähelepanu sellele, mida me päriselt vajame. Ta annab seitse peamist söömise juhtnööri ning jagab rahustavaid ja praktilisi nõuandeid, mis on aidanud tuhandeid naisi. Lõpuks näitab ta, kuidas meie suhe toiduga on ukseks vabadusse ja selle juurde, mida kõige rohkem tahame, kaalukaotuse demüstifitseerimise ja kiirgava olemasolu juurde, mida väga paljud nimetavad „Jumalaks”. „Naised, toit ja Jumal” on lihtsalt öeldes elu käsiraamat. See on jalustrabav rännak, mille käigus muutuvad teie suhtumised nii toidusse, oma kehas­se ... ­kui ka peaaegu kõigesse muusse.

Kirjeldus

  • Autor(id): Geneen Roth
  • Tõlk(ijad): Doris Kareva
  • Ilmumisaasta: 2011
  • ISBN: 9789949469475
  • Lehekülgede arv: 221
  • Köide: Pehme köide
  • autorileht: Geneen Roth
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Olles kolm aastakümmet uurinud, õpetanud ja kirjutanud sundsöömise põhjustest ja ajenditest, lisab Geneen Roth teosega „Naised, toit ja Jumal” oma varasemale tööle uue dimensiooni. Ta alustab oma peamisest kontseptsioonist – meie söömisviis on lahutamatult seotud meie põhiuskumustega. Roth ergutab meid jõuliselt pöörama tähelepanu sellele, mida me päriselt vajame. Ta annab seitse peamist söömise juhtnööri ning jagab rahustavaid ja praktilisi nõuandeid, mis on aidanud tuhandeid naisi. Lõpuks näitab ta, kuidas meie suhe toiduga on ukseks vabadusse ja selle juurde, mida kõige rohkem tahame, kaalukaotuse demüstifitseerimise ja kiirgava olemasolu juurde, mida väga paljud nimetavad „Jumalaks”. „Naised, toit ja Jumal” on lihtsalt öeldes elu käsiraamat. See on jalustrabav rännak, mille käigus muutuvad teie suhtumised nii toidusse, oma kehas­se ... ­kui ka peaaegu kõigesse muusse.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Geneen Roth
Tõlkija(d) Doris Kareva
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2011
raamatud 27.10.2016
ISBN 9789949469475
Lehekülgesi 221
Köide Pehme köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Naised, toit ja Jumal
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Ükskõik kui haritud või rikas või valgustunud te olete, ütlevad teie kohta palju rohkem teie söömistavad. Kui teil on söömisprobleeme – sööte liiga palju või liiga vähe, mõtlete pidevalt sellele, mida sööte või üritate sellele üldse mitte mõelda –, siis teadke, et võite neist probleemidest alati vabaneda. Lihtsalt vaadake oma taldrikule. Vastused ongi seal. Ärge põgenege. Vaadake. Sest kui lubame endal läbi tunnetada asju, mida kõige rohkem tahame vältida, siis astume ühendusse selle osaga iseendast, mis on värske ja elus. Saame ühenduse eluga, mida päriselt tahame elada.

Geneen Roth

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh