-44%

Hommikueine Tiffany juures

Truman Capote

Tavahind: 17,90 €

Soodushind 10,00 €

Ameerika kirjanduse üks menukamaid ja meisterlikumaid lühiromaane

RAAMAT ON LÄBI MÜÜDUD.Suurepärase 20. sajandi Amerika kirjaniku Truman Capote poolt kirja pandud loo peategelaseks on uljas ja salapärane Holly Golightly, New Yorgi kõrgseltskonda kuuluv peotüdruk, kes paistab sattuvat alati sündmuste keskpunkti – neiu, keda ajavad taga nii mafioosod, elumeestest miljonärid kui algajad kirjanikud. Holly Golightly on habras suure suu ja nipsninaga iludus, seiklejast lapsnaine, kes hõljub kergelt läbi elu, jättes endast maha murtud südamed.„Hommikueine Tiffany juures“ on ühest küljest ühe neurootilise ja ekstravertse noore naise psühholoogiline portree ning teisalt suurepärane ajasturomaan, mis kirjeldab elu New Yorgis möödunud sajandi 40ndatel aastatel. 1961. aastal valmis teose põhjal ka samanimeline film legendaarse Audrey Hepburniga peaosas.

Kirjeldus

  • Autor(id): Truman Capote
  • Toimetaja(d): Inge Pitsner
  • Illustraator(id): Anna Litvinova
  • Ilmumisaasta: 2014
  • ISBN: 9789949529452
  • Lehekülgede arv: 110
  • Köide: Kõva köide
  • autorileht: Truman Capote
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Suurepärase 20. sajandi Amerika kirjaniku Truman Capote poolt kirja pandud loo peategelaseks on uljas ja salapärane Holly Golightly, New Yorgi kõrgseltskonda kuuluv peotüdruk, kes paistab sattuvat alati sündmuste keskpunkti – neiu, keda ajavad taga nii mafioosod, elumeestest miljonärid kui algajad kirjanikud. Holly Golightly on habras suure suu ja nipsninaga iludus, seiklejast lapsnaine, kes hõljub kergelt läbi elu, jättes endast maha murtud südamed.„Hommikueine Tiffany juures“ on ühest küljest ühe neurootilise ja ekstravertse noore naise psühholoogiline portree ning teisalt suurepärane ajasturomaan, mis kirjeldab elu New Yorgis möödunud sajandi 40ndatel aastatel. 1961. aastal valmis teose põhjal ka samanimeline film legendaarse Audrey Hepburniga peaosas.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Truman Capote
Tõlkija(d) Ei
Toimetaja(d) Inge Pitsner
Illustraator(id) Anna Litvinova
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2014
raamatud 31.12.2016
ISBN 9789949529452
Lehekülgesi 110
Köide Kõva köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Hommikueine Tiffany juures
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Sõbrale ma auku ei kaeva. Isegi siis mitte, kui tõestatakse, et ta on terve nunnakloostri ära mürgitanud. Mina mõõdan inimesi selle järgi, kuidas nad minusse suhtuvad.

Holly Golightly

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh