PSYCH-K. Kadumaläinud meelerahu leidmine

Robert M. Williams

4,99 €
Hind registreeritud kasutajale:
4,24 €

Kuidas elu muutmine võib muuta maailma

Raamat on läbi müüdud.Raamatu autor Robert M. Williams oli juhtivtöötajast ettevõtja, kui koges vaimset kirgastumist. Nii liikus ta ärimaailmast inimeste teenimise suunas ning asus pärast õpinguid tööle psühhoterapeudina. Uutest väljakutsetest innustust leides asus ta uurima erinevaid iidseid ja kaasaegseid alternatiivseid muutumisteooriaid. Uuringutest kasvas välja terve seeria intuitiivseid teooriaid, millest kujunes PSYCH-K aluspõhi, mis peegeldab Williamsi pühendunud tööd psühhoterapeudina, aidates inimestel märgata oma jumalikku olemust, avastada oma tugevusi ning leida igatsetud rahu. Selles raamatus võite saada vastuseid küsimustele: miks sa mõnikord ei suuda teha õiget asja isegi siis, kui tead, kuidas seda tegema peaks; miks selle asemel et palju vaeva näha, on parem proovida toimetada arukamalt ning sellele kuidas enda muutmine võib muuta maailma.

Kirjeldus

  • Autor(id): Robert M. Williams
  • Tõlk(ijad): Peeter Lepisk
  • Ilmumisaasta: 2011
  • ISBN: 9789949469277
  • Lehekülgede arv: 158
  • Köide: Pehme köide
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Raamatu autor Robert M. Williams oli juhtivtöötajast ettevõtja, kui koges vaimset kirgastumist. Nii liikus ta ärimaailmast inimeste teenimise suunas ning asus pärast õpinguid tööle psühhoterapeudina. Uutest väljakutsetest innustust leides asus ta uurima erinevaid iidseid ja kaasaegseid alternatiivseid muutumisteooriaid. Uuringutest kasvas välja terve seeria intuitiivseid teooriaid, millest kujunes PSYCH-K aluspõhi, mis peegeldab Williamsi pühendunud tööd psühhoterapeudina, aidates inimestel märgata oma jumalikku olemust, avastada oma tugevusi ning leida igatsetud rahu. Selles raamatus võite saada vastuseid küsimustele: miks sa mõnikord ei suuda teha õiget asja isegi siis, kui tead, kuidas seda tegema peaks; miks selle asemel et palju vaeva näha, on parem proovida toimetada arukamalt ning sellele kuidas enda muutmine võib muuta maailma.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Robert M. Williams
Tõlkija(d) Peeter Lepisk
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2011
raamatud 01.01.1970
ISBN 9789949469277
Lehekülgesi 158
Köide Pehme köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: PSYCH-K. Kadumaläinud meelerahu leidmine
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

„Elu saladus“ on uskumus. Uskumustel on meie elu juhtimisel olulisem roll kui geenidel. PSYCH-K on lihtne eneseväestamisprotsess selliste uskumuste ja tajude muutmiseks, mis sinu elule rakutasandil soovimatut mõju avaldavad.

Bruce Lipton, PhD, rakubioloog, raamatu „Uskumused ja bioloogia“ autor

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh