Raha ja külgetõmbeseadus

Esther ja Jerry Hicks

13,50 €
Hind registreeritud kasutajale:
11,48 €

Vaimolend Abrahami külluseõpetused

RAAMAT ON LÄBI MÜÜDUD.Vaimolendit Abrahami kanaldavaid Esther ja Jerry Hicksi peab USA new-age ringkond tänapäeva ühtedeks oluliseimateks õpetajatest planeedil Maa. Selles teoses annavad Abrahami õpetused selgituse, mida jõukus endast tegelikult kujutab. Abraham koos Hicksidega kergitavad saladuseloori kõigelt sellelt, mis ümbritseb külgetõmbeseadust. Nad seletavad selgelt ja lihtsalt, kuidas koondada oma energia jõukuse saavutamise suunas - kuidas luua enda ümber küllust, kuidas keskenduda sellele, mida elult soovid, kuidas näha end rikka, mitte vaesena ning kujutleda end kasutamas soovitud eset või elamas soovitud elu. Raamatu autorid Esther ja Jerry Hicks on koostanud Abraham-Hicksi tipptasemel õpetused sellest, kuidas lubada oma loomulikul heaolu­seisundil avalduda.

Kirjeldus

  • Autor(id): Esther ja Jerry Hicks
  • Tõlk(ijad): Triinu Lööve
  • Ilmumisaasta: 2009
  • ISBN: 9789985997840
  • Lehekülgede arv: 288
  • Köide: Pehme köide
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Vaimolendit Abrahami kanaldavaid Esther ja Jerry Hicksi peab USA new-age ringkond tänapäeva ühtedeks oluliseimateks õpetajatest planeedil Maa. Selles teoses annavad Abrahami õpetused selgituse, mida jõukus endast tegelikult kujutab. Abraham koos Hicksidega kergitavad saladuseloori kõigelt sellelt, mis ümbritseb külgetõmbeseadust. Nad seletavad selgelt ja lihtsalt, kuidas koondada oma energia jõukuse saavutamise suunas - kuidas luua enda ümber küllust, kuidas keskenduda sellele, mida elult soovid, kuidas näha end rikka, mitte vaesena ning kujutleda end kasutamas soovitud eset või elamas soovitud elu. Raamatu autorid Esther ja Jerry Hicks on koostanud Abraham-Hicksi tipptasemel õpetused sellest, kuidas lubada oma loomulikul heaolu­seisundil avalduda.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Esther ja Jerry Hicks
Tõlkija(d) Triinu Lööve
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2009
raamatud 17.10.2016
ISBN 9789985997840
Lehekülgesi 288
Köide Pehme köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Raha ja külgetõmbeseadus
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Külgetõmbeseadus on kõige võimsam seadus Universumis. Absoluutselt kõik teie elus ja teiste teid ümbritsevate elus on mõjutatud külgetõmbeseaduse poolt. See on baasiks kõigele sellele, mida näete endi ümber olevat manifesteerunud (reaalsuseks saanud). Selle seaduse mõistmine on hädavajalik selleks, et saaksime elu nautida täiel määral, milleks me siia sündisimegi.

Abraham-Hicks

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh