Raha ja külgetõmbeseadus

Esther ja Jerry Hicks

€13.50
Price for registered users:
€11.48

Vaimolend Abrahami külluseõpetused

RAAMAT ON LÄBI MÜÜDUD.Vaimolendit Abrahami kanaldavaid Esther ja Jerry Hicksi peab USA new-age ringkond tänapäeva ühtedeks oluliseimateks õpetajatest planeedil Maa. Selles teoses annavad Abrahami õpetused selgituse, mida jõukus endast tegelikult kujutab. Abraham koos Hicksidega kergitavad saladuseloori kõigelt sellelt, mis ümbritseb külgetõmbeseadust. Nad seletavad selgelt ja lihtsalt, kuidas koondada oma energia jõukuse saavutamise suunas - kuidas luua enda ümber küllust, kuidas keskenduda sellele, mida elult soovid, kuidas näha end rikka, mitte vaesena ning kujutleda end kasutamas soovitud eset või elamas soovitud elu. Raamatu autorid Esther ja Jerry Hicks on koostanud Abraham-Hicksi tipptasemel õpetused sellest, kuidas lubada oma loomulikul heaolu­seisundil avalduda.

Kirjeldus

  • Author(s): Esther ja Jerry Hicks
  • Translator(s): Triinu Lööve
  • Published: 2009
  • ISBN: 9789985997840
  • Pages: 288
  • Cover: Paperback
Details
Details
Vaimolendit Abrahami kanaldavaid Esther ja Jerry Hicksi peab USA new-age ringkond tänapäeva ühtedeks oluliseimateks õpetajatest planeedil Maa. Selles teoses annavad Abrahami õpetused selgituse, mida jõukus endast tegelikult kujutab. Abraham koos Hicksidega kergitavad saladuseloori kõigelt sellelt, mis ümbritseb külgetõmbeseadust. Nad seletavad selgelt ja lihtsalt, kuidas koondada oma energia jõukuse saavutamise suunas - kuidas luua enda ümber küllust, kuidas keskenduda sellele, mida elult soovid, kuidas näha end rikka, mitte vaesena ning kujutleda end kasutamas soovitud eset või elamas soovitud elu. Raamatu autorid Esther ja Jerry Hicks on koostanud Abraham-Hicksi tipptasemel õpetused sellest, kuidas lubada oma loomulikul heaolu­seisundil avalduda.
Additional Info
Additional Info
Author(s) Esther ja Jerry Hicks
Translator(s) Triinu Lööve
Editor(s) No
Illustrators No
Introduction No
Series No
Release year 2009
books Oct 17, 2016
ISBN 9789985997840
Pages 288
Cover Paperback
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing: Raha ja külgetõmbeseadus
Tags
Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Külgetõmbeseadus on kõige võimsam seadus Universumis. Absoluutselt kõik teie elus ja teiste teid ümbritsevate elus on mõjutatud külgetõmbeseaduse poolt. See on baasiks kõigele sellele, mida näete endi ümber olevat manifesteerunud (reaalsuseks saanud). Selle seaduse mõistmine on hädavajalik selleks, et saaksime elu nautida täiel määral, milleks me siia sündisimegi.

Abraham-Hicks

veel põnevaid raamatuid

There is no way to happiness - happiness is the way.

Thich Nhat Hanh