-82%

Romiia seiklused mirride maailmas

Ingrid Loddes

Tavahind: 16,90 €

Soodushind 3,00 €

Armas ja äge lasteraamat tüdrukust Romiia, haldjalikust mirrist Saara ning hea ja kurja võitlusest, mis kimbutab Mirridemaad.

Raamat on läbi müüdud.Südamliku raamatu „Romiia seiklused mirride maailmas“ peategelane Romiia on kaheteistkümneaastane tüdruk, kes saadetakse suvevaheajaks maale vanaema juurde, kus ta teeb kummalise avastuse. Ta leiab kingakarbist merikarpi vangistatud imetillukese mirrineiu Saara. Romiiast ja Saarast saavad sõbrad. Mirrineiul on õhulised haldjatiivad ning peas kuldsete kellukestega tundlad. Saara räägib Romiiale, et mirrid elavad Mirridemaal ning käivad inimeste maailmas haigeid või õnnetuid lapsi lohutamas. Koos sattutakse mirridemaale seiklema, kuid seiklustest ei puudu ka naabruses elavad kurjad morrid ning Morridemaa kuri valitsejanna Murja! Kirjanduskonkursi „BestSeller 2015“ 3. koha töö lastekirjanduse kategoorias!

Kirjeldus

  • Autor(id): Ingrid Loddes
  • Toimetaja(d): Inge Pitsner
  • Illustraator(id): Ed Labetski
  • Sari: Bestseller 2015
  • Ilmumisaasta: 2016
  • ISBN: 9789949571710
  • Lehekülgede arv: 240
  • Köide: Kõva köide
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Südamliku raamatu „Romiia seiklused mirride maailmas“ peategelane Romiia on kaheteistkümneaastane tüdruk, kes saadetakse suvevaheajaks maale vanaema juurde, kus ta teeb kummalise avastuse. Ta leiab kingakarbist merikarpi vangistatud imetillukese mirrineiu Saara. Romiiast ja Saarast saavad sõbrad. Mirrineiul on õhulised haldjatiivad ning peas kuldsete kellukestega tundlad. Saara räägib Romiiale, et mirrid elavad Mirridemaal ning käivad inimeste maailmas haigeid või õnnetuid lapsi lohutamas. Koos sattutakse mirridemaale seiklema, kuid seiklustest ei puudu ka naabruses elavad kurjad morrid ning Morridemaa kuri valitsejanna Murja! Kirjanduskonkursi „BestSeller 2015“ 3. koha töö lastekirjanduse kategoorias!
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Ingrid Loddes
Tõlkija(d) Ei
Toimetaja(d) Inge Pitsner
Illustraator(id) Ed Labetski
Tutvustus Ei
Sari Bestseller 2015
Ilmumisaasta 2016
raamatud 29.03.2017
ISBN 9789949571710
Lehekülgesi 240
Köide Kõva köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Romiia seiklused mirride maailmas
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh