-82%

Romiia seiklused mirride maailmas

Ingrid Loddes

Regular Price: €16.90

Special Price €3.00

Armas ja äge lasteraamat tüdrukust Romiia, haldjalikust mirrist Saara ning hea ja kurja võitlusest, mis kimbutab Mirridemaad.

Raamat on läbi müüdud.Südamliku raamatu „Romiia seiklused mirride maailmas“ peategelane Romiia on kaheteistkümneaastane tüdruk, kes saadetakse suvevaheajaks maale vanaema juurde, kus ta teeb kummalise avastuse. Ta leiab kingakarbist merikarpi vangistatud imetillukese mirrineiu Saara. Romiiast ja Saarast saavad sõbrad. Mirrineiul on õhulised haldjatiivad ning peas kuldsete kellukestega tundlad. Saara räägib Romiiale, et mirrid elavad Mirridemaal ning käivad inimeste maailmas haigeid või õnnetuid lapsi lohutamas. Koos sattutakse mirridemaale seiklema, kuid seiklustest ei puudu ka naabruses elavad kurjad morrid ning Morridemaa kuri valitsejanna Murja! Kirjanduskonkursi „BestSeller 2015“ 3. koha töö lastekirjanduse kategoorias!

Kirjeldus

  • Author(s): Ingrid Loddes
  • Editor(s): Inge Pitsner
  • Illustrator(s): Ed Labetski
  • Series: Bestseller 2015
  • Published: 2016
  • ISBN: 9789949571710
  • Pages: 240
  • Cover: Hardcover
Details
Details
Südamliku raamatu „Romiia seiklused mirride maailmas“ peategelane Romiia on kaheteistkümneaastane tüdruk, kes saadetakse suvevaheajaks maale vanaema juurde, kus ta teeb kummalise avastuse. Ta leiab kingakarbist merikarpi vangistatud imetillukese mirrineiu Saara. Romiiast ja Saarast saavad sõbrad. Mirrineiul on õhulised haldjatiivad ning peas kuldsete kellukestega tundlad. Saara räägib Romiiale, et mirrid elavad Mirridemaal ning käivad inimeste maailmas haigeid või õnnetuid lapsi lohutamas. Koos sattutakse mirridemaale seiklema, kuid seiklustest ei puudu ka naabruses elavad kurjad morrid ning Morridemaa kuri valitsejanna Murja! Kirjanduskonkursi „BestSeller 2015“ 3. koha töö lastekirjanduse kategoorias!
Additional Info
Additional Info
Author(s) Ingrid Loddes
Translator(s) No
Editor(s) Inge Pitsner
Illustrators Ed Labetski
Introduction No
Series Bestseller 2015
Release year 2016
books Mar 29, 2017
ISBN 9789949571710
Pages 240
Cover Hardcover
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing: Romiia seiklused mirride maailmas
Tags
Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

veel põnevaid raamatuid

There is no way to happiness - happiness is the way.

Thich Nhat Hanh