-37%

Tänapäeva Kunksmoori koduapteek

Kaia-Kaire Hunt

Tavahind: 7,90 €

Soodushind 4,99 €

Kaasaegne loodusravi ja pärimusmeditsiini esmaabijuhend

Raamat on läbi müüdud."Tänapäeva Kunksmoori koduapteek" – väike unikaalne esmaabikäsiraamat, mille nõuannete põhirõhk on suunatud kodus enamasti leiduvate või muidu käepäraste vahendite kasutamisele. Raamat õpetab, kuidas osata abivajajat terviserikke või trauma puhul veel enne kiirabi saabumist aidata, pakkudes talle esimest leevendust lihtsate looduslike vahenditega, abiks taimed, õli, kivid, massaaž, vesi ja homöopaatilised preparaadid. Tarkused selle raamatu tarbeks on kogutud oma ala ­korü­feedelt. Taime­­­ravi­kogemusi on kirja pannud taime­tark Mercedes Meri­­maa,­ ­­Tiibeti ravikunsti soovitusi jagavad Tiibeti medit­sii­ni prak­tikud Kaido ja Silva Soobik. Homöopaatiatarkus­test teeb üle­vaate Elery Tammemägi. Raamatu koostaja Kaia-­Kaire Hunt­ on juurde­ lisanud­ soovitusi nii Eesti, Euroopa kui ka Ida­­maade pärimusmeditsiinist.

Kirjeldus

  • Autor(id): Kaia-Kaire Hunt
  • Toimetaja(d): Ivi Piibeleht
  • Ilmumisaasta: 2014
  • ISBN: 9789949529186
  • Lehekülgede arv: 144
  • Köide: Kõva köide
  • autorileht: Kaia-Kaire Hunt
Tootekirjeldus
Täpsemalt
"Tänapäeva Kunksmoori koduapteek" – väike unikaalne esmaabikäsiraamat, mille nõuannete põhirõhk on suunatud kodus enamasti leiduvate või muidu käepäraste vahendite kasutamisele. Raamat õpetab, kuidas osata abivajajat terviserikke või trauma puhul veel enne kiirabi saabumist aidata, pakkudes talle esimest leevendust lihtsate looduslike vahenditega, abiks taimed, õli, kivid, massaaž, vesi ja homöopaatilised preparaadid. Tarkused selle raamatu tarbeks on kogutud oma ala ­korü­feedelt. Taime­­­ravi­kogemusi on kirja pannud taime­tark Mercedes Meri­­maa,­ ­­Tiibeti ravikunsti soovitusi jagavad Tiibeti medit­sii­ni prak­tikud Kaido ja Silva Soobik. Homöopaatiatarkus­test teeb üle­vaate Elery Tammemägi. Raamatu koostaja Kaia-­Kaire Hunt­ on juurde­ lisanud­ soovitusi nii Eesti, Euroopa kui ka Ida­­maade pärimusmeditsiinist.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Kaia-Kaire Hunt
Tõlkija(d) Ei
Toimetaja(d) Ivi Piibeleht
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2014
raamatud 28.11.2016
ISBN 9789949529186
Lehekülgesi 144
Köide Kõva köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Tänapäeva Kunksmoori koduapteek
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Kunksmoor on ühenduses loodusega, teab ja valdab tema tarkusi, oskab valmistada maagilisi pruuliseid ning oma nõiarohtude ja kunstidega arstida igasuguseid haigusi ja tõbesid. Taimi oma rohtude pruulimiseks käib kunksmoor korjamas metsadest ja aasadelt, soodest ja rabadest. Ta teab ja tunnetab taimede, loomade ja lindude keelt ning suhtleb loodusjõududega. Õnneks pole kunksmooriks olemise kunst tänapäevalgi kuhugi kadunud.

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh