Tervenda end ise

Louise L. Hay

19,50 €
Hind registreeritud kasutajale:
16,58 €

Praktiliste juhistega turgutus ühelt ameerika eneseabikirjanduse teerajajaltMetafüüsika lektor, õpetaja ja paljude bestsellerite autor Louise L. Hay toob oma menuraamatus "Tervenda end ise" välja peamised haigusi põhjustavad vaimsed mustrid. Kui soovime terveks saada, siis tuleb autori sõnul õppida hirmu lootusega asendama ja vabaneda vihast ning elada jaatavat elu. Uuri lähemalt, kuidas ja millest meie keha tema nägemuse järgi meile märku anda püüab. Koos autoriga leitakse vastused olulistele küsimustele ning antakse praktilisi õpetusi, kuidas saavutada tasakaal ja harmoonia.

Kirjeldus

  • E-raamat
  • Autor(id): Louise L. Hay
  • Tõlk(ijad): Aet Karolin
  • Ilmumisaasta: 2011
  • ISBN: 9789949469499
  • Lehekülgede arv: 302
  • Köide: Pehme köide
  • autorileht: Louise L. Hay
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Metafüüsika lektor, õpetaja ja paljude bestsellerite autor Louise L. Hay toob oma menuraamatus "Tervenda end ise" välja peamised haigusi põhjustavad vaimsed mustrid. Kui soovime terveks saada, siis tuleb autori sõnul õppida hirmu lootusega asendama ja vabaneda vihast ning elada jaatavat elu. Uuri lähemalt, kuidas ja millest meie keha tema nägemuse järgi meile märku anda püüab. Koos autoriga leitakse vastused olulistele küsimustele ning antakse praktilisi õpetusi, kuidas saavutada tasakaal ja harmoonia.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Louise L. Hay
Tõlkija(d) Aet Karolin
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2011
raamatud 19.01.2022
ISBN 9789949469499
Lehekülgesi 302
Köide Pehme köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Tervenda end ise
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Kallid lugejad, olen kirjutanud selle raamatu selleks, et teiega oma teadmisi jagada. Käesolev raamat hõlmab endas osa minu väikesest raamatust Heal Your Body, mida on laialt tunnustatud kui usaldusväärset materjali, mis avab haigusi tekitavate mõttemallide tagamaid. Kui teete siin raamatus soovitatud harjutusi regulaarselt, ja sellises järjekorras, nagu need on esitatud, siis olete raamatulugemise lõpuks juba hakanud oma elu muutma. Soovitan teil raamat kõigepealt korra läbi lugeda. Siis võtke ta uuesti käsile, kuid nüüd lugege aeglaselt ja sooritage iga harjutust süvenenult. Võimaluse korral tehke harjutusi koos sõbra või pereliikmega. Harjutusi tehes teadke, et minu armastav toetus on teiega.

Louise L. Hay

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh